„Opatření ničí sport“: Jaromír Jágr má obavy z další sezony a zve diváky na stadion

Koronakrize zasáhla každé odvětví a není výjimkou ani sport. O této situaci promluvil i legendární hokejista Jaromír Jágr. Má totiž obavy z toho, jak bude probíhat další sezona.

Jágr si totiž myslí, že protiepidemická opatření zabíjejí sport a vadí mu příliš dlouhá karanténa.

Zdroj: tyden.cz

Sportovci totiž nemají jistotu, jestli sezonu dohrají, protože v případě výskytu v týmu pozitivního testu do karantény musí celý tým. To by znamenalo rušení mnoha zápasů.

Zdroj: extra.cz

Přemýšlí o tom i majitel kladenských Rytířů Jaromír Jágr. „Pokud budou pokračovat, nevěřím, že se soutěž dohraje,“ uvedl v rozhovoru hokejista.

Podlé Džégra bezpečnostní opatření ničí sport a desetidenní karanténa je příliš dlouhá. Tím se omezuje normální chod klubu.

Zdroj: prozeny.cz

Jágr se stěžuje, že do klubu investuje peníze, má nějakou vizi, ale nemá žádnou jistotu, že se mu něco z toho vrátí. Legenda NHL tak má před sebou velice těžkou sezonu.

Hokejista ani nevěří, že stadion zaplní během domácích zápasů. Navíc kladenskému stadionu byla snížená kapacita na 3 000 diváků.

Zdroj: extra.cz

Jágr říká, že se podle něho lidé bojí zbytečně, a nakonec se ukáže, že se nic špatného stát nemůže. Věří, že diváci začnou znovu chodit na sport.

Tuto sezonu Kladno začne ve druhé nejvyšší lize. Jaromír Jágr sice měl zranění – natrhl si lýtkový sval, už ale začal trénovat a chce se co nejdřív vrátit na led.

Zdroj: extra.cz

„I Tomáš Plekanec říkal, že podepíše, jen když se vrátím, takže mi nic jiného nezbývá,“ dodal hokejista.

Zdroj: blesk.cz

Share