Petra Janů se rozhodla pro zásadní změnu: „Musím přiznat, že mě to stálo docela dost sil a přemlouvání“

Někdy člověk někde uvnitř sebe cítí, že potřebuje změnit svůj život. Zpěvačka a herečka Petra Janů se cítila velmi osamělá a zpustošená. Přesto se ale odhodlala k zásadní změně, kvůli které své fanoušky značně šokovala. Rozhodla se začít od začátku.

Zpěvačka Petra Janů udělala nečekaný obrat a začala věnovat pozornost tomu, s čím začínala. Vzpomněla si, jak zpívala v rockové kapele.

Zdroj: ara

Musela se rozloučit se svou kapelou, se kterou hodně spolupracovala. Teď to může nazvat svou novou životní etapou.

Foto: archiv Petry Janů

Zpěvačka filozoficky řekla, že život jde dokola a ona se opět ocitla na samém začátku. Podle ní to pro ni stálo hodně sil.

Zdroj: Aha! – Karel Kopáč, ara

Jeden den měla jet na koncert s kapelou Golem. Zastavila se však a položila si otázku – chce to sama? Chce to pořád? Nebo něco jiného?

Zdroj: Facebook

S kapelou Golem zpívala 35 let a ví, že je to dobrá kapela a dobří muzikanti. Ale byl tu jeden okamžik, a to, že i po třiceti letech hráli její písně z not.

Foto: Dan Černovský

Trochu se jí nelíbilo, že kdyby doma zapomněli noty, tak by nemohli hrát a koncert by se mohl neuskutečnit. Posledních několik měsíců spolupráce se proto na pódiu cítila velmi osaměle.

Foto: Marek Pátek

Pak se rozhodla jít jinou cestou. A právě v tu chvíli jí volali zástupci kapely Amsterdam. Chtěli, aby s nimi znovu zpívala.

Zdroj: Aha! Michal Protivanský

„Brala jsem to jako pokyn shůry. Po první zkoušce mi bylo jasné, že naše spojení bude správné“ řekla pro denik.cz Petra Janů.

Share