Museli se nechat okamžitě testovat: Herec Saša Rašilov a několik dalších herců byli nuceni přestat pracovat, protože jedna jejich kolegyně byla nakažena koronavirem

Právě začali natáčet seriál, jak téměř okamžitě museli natáčení zastavit. Jde o nový seriál Sestřičky Modrý kód. Herec Saša Rašilov a několik dalších herců byli nuceni přestat pracovat, protože jedna jejich kolegyně byla nakažena koronavirem. Alespoň měla pozitivní test.

Naštěstí to pro štáb nebyla velká katastrofa. Komparzistka, která měla koronavirus, byla naštěstí v kontaktu pouze se čtyřmi herci, protože zúčastnila natáčení mimo ateliér.

Foto: Jiří Černohorský

Všichni čtyři herci okamžitě podstoupili test na koronavirus. A tato situace se vyvinula podle pozitivního scénáře, protože jinak by museli zůstat dva týdny v karanténě.

Zdroj: Petr Hloušek, Právo

To by určitě narušilo všechny plány a termíny natáčení seriálu by byly s největší pravděpodobností prodlouženy.

Zdroj: Mária Rušinová, ČT, archiv Blesku

„Kdyby to některý z těch čtyř herců chytil, byl by to strašný průšvih. Dopadlo to ale dobře a nikdo z nich se nenakazil,“ řekl jeden ze zdrojů pro sedmicka.cz.

Zdroj: maga

Stejný člověk vypověděl, že se naštěstí tato žena účastnila natáčení pouze venku, takže riziko nákazy bylo nižší.

Zdroj: Profimedia.cz, showpix.cz, Facebook

Podle něj zatím filmový štáb nemá plán, jak v podobných situacích v budoucnu postupovat. Ale velmi dobře si uvědomují, že člověk se může snadno nakazit, takže je třeba podniknout nějaké kroky.

Share