Herec Ladislav Frej truchlí: Jeho mladší partnerka Gábina prohrála svůj boj proti nemoci ve věku 56 let

Stejná tragédie se stala herci Ladislavu Frejovi už podruhé, jeho druhá milovaná žena zemřela na rakovinu. Jeho mladší partnerka Gábina zemřela ve věku 56 let. Chtěli se vzít, ale to už se nestane.

S největší pravděpodobností zemřela Gábina Mrkvicová ze soboty na neděli a pravděpodobně se tak stalo doma, nikoliv v nemocnici. Informoval o tom deník Blesk.

Foto: D. Malík, D. Kundrát, T. Tran / Blesk.cz

Před pěti lety jí diagnostikovali rakovinu prsu. Nedávno se ale dozvěděla další diagnózu, a to rakovinu slinivky. Doufala, že se uzdraví.

Zdroj: David Kundrát, Herminapress.cz

Už si nemyslela, že přišla o všechny vlasy, ale nikomu by nepřála vědět, co je to chemoterapie.

Ale bohužel svůj boj s rakovinou Gábina prohrála. Ladislav Frej si ji chtěl vzít, ale teď se jeho plány zhroutily.

Zdroj: David Kundrát, Herminapress.cz

Ještě před dvěma měsíci herec říkal, že svatbu organizují jen pro nejbližší, ale osud se rozhodl jinak.

„Svatbu musel táta odložit, zdraví jeho přítelkyně je na prvním místě, to je snad jasné,“ řekla před časem jeho dcera Kristýna Frejová.

Zdroj: Archiv Blesku

Ladislav Frej prožil s Gábinou 12 let. Kvůli její nemoci byla svatba přesunuta na pozdější termín. Ale teď je úplně zrušena.

„Před půlnocí jsme v Praze 4 vyjížděli k šestapadesátileté ženě a provedli jsme už jen prohlídku zemřelé,“ řekla Jana Poštová, mluvčí pražské záchranky.

Zdroj: Herminapress.cz, archiv

Sám Ladislav Frej zatím incident nijak nekomentoval. Možná potřebuje čas být trochu sám, nebo si popovídat se svými dětmi.

Pro Ladislava Freje je to už druhý podobný případ v jeho životě. Na rakovinu zemřela jeho manželka herečka Věra Galatíková, se kterou prožil třicet let.

Foto: Tonda Tran

Během tohoto manželství se jim narodily dvě děti, syn Ladislav Frej mladší a dcera Kristýna Frejová. Oba se také stali herci.

Věra Galatíková zemřela na rakovinu plic. Pro ni to bylo už podruhé, že měla rakovinu plic a současně jí byly postiženy i další orgány. Její tělo to nezvládlo.

Share