Tyto trojčata opustili jejich rodiče. Co se stalo se siamskými dvojčaty a jejich sestřičkou

Když se tyto trojčata narodila, dvě z nich byly spolu spojené. To bylo velmi neobvyklé, při čemž, že trojčata se také rodí velmi zřídka.

Zdroj:news-fancy.com

Tři sestry Macy, Mackenzie a Madeline se narodily v Kalifornii, přičemž první dvě z nich byla siamská dvojčata, což se stává v jednom ze 200 000 případech.

Rodiče dívek je bohužel opustili, protože si uvědomili, že se o takové děti nemohou postarat, zejména proto, že měli problémy s drogovou závislostí.

Zdroj:news-fancy.com

Jeff a Darla Garisonovi však adoptovali dívky. Už měli své vlastní tři syny, ale považovali se za dostatečně silné, aby přijali další tři dívky.

Zdroj:news-fancy.com

Dívky žily ve velké rodině, na farmě v Iowě.

Když bylo dětem devět měsíců, v září 2003 se rodina rozhodla, že by dívky měli žít normální život. Siamská dvojčata podstoupili operaci a po 24 hodinách to byli dva různí lidé.

Chirurgové provedli úspěšnou operaci k oddělení siamských dvojčat. Výsledkem bylo to, že každé ze dvou dívek zbýla jedna noha, ale díky moderní medicíně mohou chodit samy.

Dva roky po operaci se oficiálně stali Harrisonové. Odvážné dívky, které v tak mladém věku prošly podobnou životní zkouškou.

Je velice skvělé vidět je v šťastné a milující rodině, která se snažila oddělit je, ale zároveň je nechat navždy spolu a dát jim své příjmení.

Zdroj:news-fancy.com

„Dívkám se daří dobře díky jejich rodině,“ říká James Stein, dětský chirurg, který provedl operaci v Los Angeles.

„Když vychováváte děti, které mají jakýkoli druh nemoci, zacházíte s nimi jako s dětmi, které nikdy nevyrostou.

Budete se o ně starat celý život a oni si převezmou tento vzor chování. Ale nejde o tuto rodinu, tady to všechno funguje úplně jinak, v rodině Garrisonových je každé dítě vnímáno jako samostatná jednotka společnosti,“ říká Linda Cortis, spoluzakladatelka agentury, která pomáhala rodině s adoptováním dívek.

Dívky, které už prošly nejtěžšími životními zkouškami, děkují své rodině, rodičům a třem bratrům, kteří jsou jejich ochránci a učiteli.

„Nevěděli jsme co na nás čeká, ale věděli jsme, že dívky potřebují někoho, kdo by je opravdu miloval“ říká Darla Harrison.

„Zamilovali jsme se do nich, když jsme je viděli, a naši muži skákali štěstím, když se dozvěděli, že budou mít tři sestry,“ popisuje maminka.

Share