U vchodu do kavárny ležel toulavý pejsek a třásl se: Žena nemohla projít kolem, ale nevěděla, že ji natáčí kamera

Navzdory skutečnosti, že mnoho zemí dnes má programy na snížení počtu toulavých psů, mnoho z těchto zvířat musí stále žít na ulici. Naštěstí někdy existují laskaví lidé, kteří prostě nemohou projít kolem.

Nyní celý svět zná ženu, která uviděla toulavého psa a rozhodla se mu pomoct. Žena bez váhání udělala ušlechtilý čin.

Nevěděla ale, že byla natočena kamerou. A pak toto dojemné video již zasáhlo sociální sítě a podařilo se mu získat obrovskou popularitu.

Zdroj: apost.com

Video ukazuje ženu v tureckém městě Zonguldak. Den se pak ukázal jako deštivý a chladný.

Žena najednou věnovala pozornost nějakému zvířeti u vchodu do kavárny. To byl toulavý pejsek, který ležel u vchodu do kavárny a zjevně doufal, že se trochu zahřeje.

Zdroj: apost.com

Místo toho, aby toho chudáka ignorovala a prostě šla domů, se žena rozhodla podat mu pomocnou ruku. V tuto chvíli jí přišel na mysl velmi neobvyklý nápad, který upoutal pozornost tolika lidí z celého světa.

To trvalo jen několik sekund, než tuto myšlenku uvedla do života, ale stačilo to, aby byl tento den pro psa mnohem snesitelnější. Žena se rozhodla obětovat své pohodlí, aby se život tohoto chudáka stal trochu teplejším.

Zdroj: apost.com

Naštěstí tento ušlechtilý čin nezůstal bez povšimnutí. Video bylo zveřejněno na internetu a nakonec jeden z diváků tuto ženu dokonce poznal. Ukázalo se, že to je Duigu Elma. Duigu později souhlasila poskytnout rozhovor pro The Dodo.

Zdroj: apost.com

Duigu uvedla, že byla velmi překvapena reakcí na toto video na internetu. Nečekala, že její čin způsobí takovou odezvu a že bude mít tolik fanoušků.

Zdroj: apost.com

Když uviděla tohoto psa u kavárny, přemýšlela Duigu jen o tom, jak mu pomoct.

V rozhovoru pro The Dodo řekla: „Bylo tak chladno, že jsem prostě nemohla projít kolem, protože se třásl.“ Žena se rozhodla nějakým způsobem uklidnit toulavého psa a její čin se stal známým po celém světě.

Psali jsme: Skandál s využitím jmena Karla Gotta: Ivana Gottová je pobouřena

Share