Nevěsta se na svatbu připravovala 7 měsíců. Její manžel ale zapomněl, že jí požádal o ruku

Dívka plánovala svatbu svých snů až 7 měsíců, a když náhodou řekla ženichovi, že si koupí svatební šaty, ukázalo se, že muž vůbec nevěděl, že jí požádal o ruku.

Neobvyklý milostný příběh se stal populárním poté, co o něm dívka napsala ve skupině pro nevěsty na Facebooku.

Ilustrační foto. Svatba/ Zdroj:youtube

„Před devíti měsíci jsem si myslel, že můj přítel mě požádal o ruku. Neměl prsten, takže jsem se rozhodla, že to bylo spontánní rozhodnutí. Ale jsem trpělivá žena, věděla jsem, že snubní prsten bude později. A hlavně plánovali jsme svatbu našich snů sedm měsíců. Když jsem mu řekla, že si koupím šaty, podíval se na mě divně. Stručně řečeno, řekl, že nikdy nic takového nedělal,“ řekla.

Ilustrační foto. Svatba/ Zdroj:youtube

Ten chlap navíc řekl, že ani nechodí spolu.

„Myslím, že mu nic neřeknu a přivedu ho na naši svatbu a uvidíme jak to dopadne. Nevím, co ještě mohu udělat,“ – svěřila se autorka příspěvku.

Poté, co dívka požádala členy skupinyo radu, jak se vypořádat se situací, mnozí z nich napsali, že ten chlap pravděpodobně jen vtipkoval a dívka to vzala vážně.

Ilustrační foto. Svatba/ Zdroj:youtube

Jiní usoudili, že si ten muž jen dělal legraci z „nevěsty“, protože si nemohl nevědět 7 měsíců o tom, že žena si ho považuje za svého budoucího manžela.

PSALI JSME: NEOBVYKLÉ PŘÁTELSTVÍ: MEDVĚD, LEV A TYGR JSOU NEROZLUČNÍ UŽ VÍCE NEŽ 15 LET

PŘIPOMÍNÁME: PRVNÍ VĚC, KTEROU UVIDÍTE NA OBRÁZKU, ODHALÍ ZVLÁŠTNÍ DAR VAŠÍ OSOBNOSTI: PSYCHOLOGICKÝ TEST

Share