Která mandala se vám líbí nejvíce: ukáže, jaké poselství pro vás vesmír připravil

Ze sanskrtu se slovo „mandala“ překládá jako „kruh, kolo“.

Vypadá to jako schematická kresba v černobílém, grafickém provedení. Vztah k ní ve starověkých civilizacích byl hluboce posvátný, protože se věřilo, že tyto kresby vyjadřují podstatu lidské duše.

Vyberte si mandalu, která se vám nejvíce líbí, a získejte poselství z vesmíru.

Zdroj: poshepky.com

Mandala №1: ctižádostivý a spravedlivý

Zdroj: poshepky.com

Tuto mandalu volí osobnosti s konzervativním myšlením. Vždy se snažíte držet spravedlnosti a dělat správné věci. Tito lidé vynakládají maximální úsilí, aby dosáhli svého cíle. Navzdory všemu nezapomínají na zájmy blízkých lidí a vždy se snaží udělat něco příjemné své rodině.

Tito lidé si často myslí, že jiní podceňují jejich snahu pomoci. Jsou vedeni smyslem pro spravedlnost a jsou připraveni kdykoli riskovat.

Mandala №2: čestný a zajímavý

Zdroj: poshepky.com

Lidé, kteří si tuto mandalu zvolí, zůstávají vždy upřímní. Názor ostatních tyto osobnosti neovlivňuje, protože se nebojí odsouzení. Tito lidé jsou přímočarí a vždy vyjadřují, co si myslí. Zatímco se vám může zdát, že vás ostatní nemají rádi, ve skutečnosti okolí oceňuje vaši přímočarost.

Blízcí vás často prosí o pomoc, protože jste moudří a zajímaví.

Mandala №3 přemýšlivý a pozorný

Zdroj: poshepky.com

Tato mandala přitahuje ty, kteří se snaží uspokojit potřeby ostatních. Tito lidé však nepřestávají pracovat na sobě a vždy usilují o vlastní rozvoj. Vždy si stanovují nové cíle.

Tito lidé sledují nejnovější události a vždy vědí všechny zprávy. Jsou inteligentní, zajímaví a snadno vstupují do diskusí s ostatními.

Mandala №4: charismaticky

Zdroj: poshepky.com

Tuto mandalu si vybírají výjimečný osobnosti, které mají mimořádnou schopnost ovlivňovat ostatní lidi. Můžou snadno manipulovat s lidmi.

Vyznačují se bohatou představivostí, kterou můžou používat k vytvoření uměleckých děl.

Mandala №5: energicky a odvážný

Zdroj: poshepky.com

Volba této mandaly znamená, že jste sebevědomá osoba, která přesně ví, jak získat ze života vše, co potřebujete. Odlišujete se od ostatních odvahou a odhodláním, kvůli čemuž vždy dosáhnete toho, co chcete. Znáte silné stránky vaší osobnosti, takže je úspěšně používáte pro svůj vlastní rozvoj.

Jste člověk nezávislý. Díky tomu dostanete, co chcete.

Mandala №6: něžný a citlivý

Zdroj: poshepky.com

Jste upřímní a otevření. Snadno reagujete na emoce a pocity druhých. Jste schopni podpořit a najít správná slova, takže máte spoustu přátel. Často se na vás obracejí s žádostí o radu a vy přesně víte, co a komu říct.

Jakou mandalu jste si vybral vy?

Share