Který z těchto mužů je pro Vás nejatraktivnější: ukáže to, jakou ženou doopravdy jste

Každé z nás se líbí určitý typ mužů. Některým se líbí muži s jemnými rysy, jiné zas přitahují drsňáci… Který z těchto mužů je pro Vás nejatraktivnější?

Zdroj: ukr.media

Tak co? Máte vybráno? Chcete si přečíst výsledky?

1. Richard Gere z filmu Pretty Woman

Zdroj: ukr.media

U mužů si vážíte inteligence a oddanosti. Je to pro Vás hlavní věc v mužské kráse.

Ve vztahu je pro Vás nejdůležitější důvěra mezi partnery. Jste jedna z těch žen, které se zamilují jednou za celý život. Ženy, kterým se libí tento typ mužů, jsou maximálně věrné. Jste upřímná, nekomplikovaná a partner si vaší důvěru musí zasloužit.

Tyto ženy jsou pro muže inspiraci.

2. Pavel Prilučnyj — převychovaný drsňák z filmu Silver Spoon

Zdroj: ukr.media

Milujete celým svým srdcem a duší, jste dobrá hospodyňka a zbožňujete dětí. Váš manžel si vás bohužel bere jako samozřejmost a neumí v plné míře ocenit vaši snahu. Je to škoda! Protože pokud žena jako jste vy potká muže, který si ji bude opravdu vážit, je schopná dosáhnout čehokoliv…

Jste schopná vypadat krásně a atraktivně i v tom nejobyčejnějším oblečení.

Vážíte si romantiky ve vztahu a muž, který je schopný vám ji darovat, bude opravdu šťastný.

3. Burak Ozcivit — hrdina populárních tureckých televizních seriálů

Zdroj: ukr.media

Jste velmi charismatická žena se silnou povahou, kterou krotíte ve vztahu. V lásce chcete být vedle muže, který je silnější než vy. Jste vášnivá a upřímná, s očima, které okouzlí každého.

Ve vztahu dáváte přednost muži, aby převzal odpovědnost.

Ženy tohoto typu se v dospívání často zamilují do slabších mužů a pravděpodobně se s nimi trápí.

4. Vjačeslav Tichonov ze sovětského seriálu Sedmnáct zastavení jara

Zdroj: ukr.media

Ve vztahu hledáte oporu a chcete, aby vás partner ochránil. Jste schopná si všimnout a pochopit hodně věcí, ale pokud se dozvíte o nevěře, nedokážete jí odpustit, i když partnera neopustíte.

„Harmonický vztah je pro mě priorita“, často říkají ženy, kterým se líbí tento typ mužů. A často tento harmonický vztah je zásluhou těchto žen. Umíte zjemňovat konflikty, jste jemná, neagresívní a ženská.

Pokud se vám nelíbí žádný z těchto mužů

Zdroj: ukr.media

Vážíte si upřímnosti ve vztahu, je pro vás lepší hořká pravda, než sladká lež. Rozhodně nejste ten typ ženy, která bude léta žít po boku muže, jenž ji nemiluje. Chcete se rozvíjet a aby váš partner se rozvíjel spolu s vámi.

Líbí se vám zajímaví muži, kteří jsou styloví a šarmantní. Občas jste schopná se zachovat bezohledně a podivně, ale nakonec se vše obrátí ve váš prospěch. Jste tak trochu čarodějnice ve srovnáni s ostatními ženami.

Share