Vyberte si šaty a zjistěte jaká žena jste a co si o vás muži myslí

Nejsou ženy, které by nemilovaly šaty. Krásné šaty dodávají ženě zvláštní lesk a přitažlivost. Díky ní je žena něžnější.

Kromě toho muži podle statistik stále častěji věnují pozornost ženám v šatech nebo sukních než v kalhotách.

Nyní nabízím všem ženám, aby provedly zajímavý test, který vám řekne, jaká žena jste a co si o vás myslí muži.

Jste připraveni?

Zdroj: poshepky.com

1.Vždy potřebujete osobu, se kterou byste byli klidní a nebojácní. Jste navzdory šíři duše a laskavosti, která je vám vlastní, se velmi milujete a od ostatních požadujete stejný přístup k vaší osobě.

Zdroj: Moje zdraví

Jste velmi smyslní, neustále se zamilujete do lidí, do života, do krásných věcí, do uměleckých předmětů! Hravé, vášnivé, romantické, koketní, flirtování lásky. Nechcete vyrůst!

2.Pro většinu lidí je vaše duše skutečnou temnotou, ale toto tajemství je hlavním důvodem pro vaše kouzlo! Nemusíte se bát pochybností – obvykle víte, co chcete a otázky „Co dělat?“, „Co nosit?“ vzácnost pro vás.

Jste velmi hrdí a zásadoví, vždy připraveni postavit se za svůj názor a nesnášejí nespravedlnost.Víte, jak ovládat nejen své emoce, silné stránky, ale také lidi kolem vás.

Zdroj: uLékaře

Máte touhu prosadit se, dosahujete výšek ve svých studiích a kariéře. Ve vztahu jste maximalistický, velmi přísný a náročný na sebe i na vyvoleného. Je nemožné vás ovládat, vždy budete nezávislí.

3.Jste účelný člověk, připravený na nejodvážnější experimenty. Zpravidla dosáhnete toho, po čem toužíte. Jste silní, ochotní, expresivní a vášniví. Milujte pozornost!

Zdroj: Kerry Shook Ministries

Máte určité vlastnosti – odvaha, horlivost, velká vůle k vítězství, optimismus. Milujete komunikaci.

4.Jste klidný, přátelský a veselý člověk. Jste drsní, snadno se vyšplháte. Na ostatní uděláte příjemný dojem. Jsi velmi společenský, zajímavý, statečný.

Nezajímá vás názor společnosti, jste cílevědomí a originální. Přizpůsobte se všem životním podmínkám a přijměte jakoukoli povahu svého manžela.

Zdroj: megapolis-salon.ru

Nikdy se nebudete nudit, protože se vždy budete snažit rozvíjet a učit se a budete se o to snažit celý život.

5.Máte spoustu tajemství, se kterými se nemusíte spěchat. Jste si jisti svými schopnostmi, velmi tajnými, sebranými a zdrženlivými. Víte, jak udržet své emoce v rukou za každé situace.

Nelíbí se vám, že do svého osobního života pustíte cizince, jste velmi náročný na výběr párů a na vyvoleného kladete vysoké nároky. Na sebe kladete stejné přehnané požadavky!

Zdroj: wikiHow

Vždy můžete dosáhnout toho, co chcete, a ve své kariéře můžete dosáhnout jakékoli výšky.

6.Jste racionální, chcete ovládat svou citlivost a jste kritičtí. Jste skvělý individualista. Dáváte přednost harmonii a míru a jsou jednoduše navrženy tak, aby uchvátily a okouzlily muže.

Ve své emocionalitě jste nadřazení ostatním, a proto se snadno inspirujete nebo se bavíte. Opravdu potřebujete ochranu a podporu, protože váš vnitřní svět je velmi něžný a zranitelný, i když navenek vypadáte klidně ve všech situacích.

Zdroj: Moje zdraví

Ale nikdy se nebudete nudit, protože milujete snít a vždy v běžné realitě uvidíte, co ostatní lidé bez povšimnutí prochází.

Share