„Ten šperk, který mám na krku, si někdo vypůjčil, když jsem byla na magnetické rezonanci“: Yvetta Blanarovičová teď žádá o pomoc

Tuto slovenskou herečku a zpěvačku mnozí znají díky její optimistické náladě, kterou má téměř vždy. Také si ji pamatují díky frázi „jsem malej, ale šikovnej“. Yvetta Blanarovičová má ale stejně jako ostatní problémy, například jednou z posledních byla krádež.

Yvetta Blanarovičová se rozhodla vyprávět o té nepříjemné situaci, která se jí nedávno stala na svých sociálních sítích. Možná jí to pomůže vrátit se k lepšímu.

Zdroj: Instagram

„Ten šperk, který mám na krku, si někdo vypůjčil, když jsem byla na magnetické rezonanci,“ informovala Yvetta Blanarovičová.

Zdroj: Instagram

Ten šperk se jí moc líbil, tak by ho ráda vrátila.

Prozradila, že na tomto šperku jsou její iniciály. Je vyroben z bílého zlata a uvnitř je diamant.

Herečka požádala všechny, pokud někdo někde uvidí tento šperk, aby ji o tom informovali. V komentářích se okamžitě objevili lidé, kteří ji začali litovat.

Zdroj: Instagram

Jednou z komentátorek byla například herečka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Ivana Jirešová. Podpořit kolegyni se rozhodla také herečka a zpěvačka Michaela Zemánková.

Zdroj: TV Nova

Yvetta Blanarovičová stále doufá, že tento příběh skončí dobře. Zároveň se rozhodla nevysvětlovat důvod, proč chodila na magnetickou rezonanci.

Zdroj: Blue Style

Pravděpodobně to bylo způsobeno nedávným zraněním zad. Herečka se s kamarádkou chystala jet na Lipno a tehdy se stala nehoda.

Zdroj: YouTube

„Balila jsem si věci, moc jsem se už těšila. Najednou jsem se ohnula pro tašku, jenom mě zapálilo v zádech a zůstala jsem tam viset a nemohla jsem se narovnat,“ řekla dříve Yvetta Blanarovičová pro Super.cz.

Share