Žena v noci uslyšela zvonek u dveří: Když se podívala do kukátka, uvědomila si, že by neměla otevírat

Žena v noci uslyšela zvonek u dveří a nedokázala pochopit, kdo přišel v tak pozdním čase. Když se podívala do kukátka, uvědomila si, že je lepší dveře neotevírat.

Batsy Mahaffy Si ze Syquillu v Marylandu přes noc uslyšela signál ze svého chytrého oka Ring – zařízení s videokamerou a pohybovým senzorem, které se spustí, když hosté dorazí ke dveřím.

Zdroj: medialeaks.ru

Zařízení zaznamenávalo pohyb poblíž dveří a vydávalo varovný zvon. Batsy se rozhodla neotevírat dveře hned, ale nejprve se podívat na záznam svého zařízení, a nemýlila se.

Na verandě jejího domu nestál žádný muž – na samotném objektivu fotoaparátu visela kudlanka docela děsivé působivé velikosti.

Zdroj: medialeaks.ru

Vidět takovou bytost uprostřed noci ve velkém měřítku, můžete získat pár šedých vlasů na hlavě. Navíc samice kudlanky jsou známé svým nemilosrdným pojídáním hlav samců, což z těchto návštěvníku nedělá příjemné hosty.

Ale o pohlaví je obtížné posoudit, protože jediná část jeho těla, která může odhalit jeho pohlaví, se kudlanka rozhodla nechat pro sebe. Jedná se o spodní část břicha kudlanky — u samic se skládá ze šesti segmentů, zatímco u samců z osmi.

Host Betsy se však ukázal být příliš roztomilý, aby žena se ho bála.

Zdroj: medialeaks.ru

Kudlanka vlezla přímo do objektivu fotoaparátu přístroje, což zřejmě způsobilo, že senzory pohybu zpracoval. Plazil se po celém objektivu a pak se zastavil, aby si vyčistil tlapky.

Zdroj: medialeaks.ru

Pak se dostala výš, takže její břicho se objevilo v záběru zblízka.

Zdroj: medialeaks.ru

Žena se však k zelenému monstru chovala poměrně klidně. O to víc ji zmátla tak pozdní návštěva, kterou, jak se přiznala na Facebooku, prostě nesnáší.

Share