Zpěvačka Csáková prezentovala svérázný klip o lockdownu: odmítá očkování a tvrdí, že za pandemii stojí mocní lidé

Zpěvačka Ilona Csáková je již známá díky svým teoriím o pandemii covid-19. Umělkyně odmítá dokonce očkování a myslí si, že za pandemii stojí mocní lidé jako například Bill Gates. Píše o tom web echo24.cz.

Nyní proto prezentovala písničku, kterou nazpívala s Romanem Horkým, ve které vyzývají lidi, aby se nastali ovcemi těch, kdo za touto krizi stojí.

Zdroj: youtube.com

„Vzpírám se věřit pravdě mátohy, co selský rozum popírá. Každý je vězeň s koulí u nohy, kdy lockdown čáry zavírá,“ zpívá se v songu. Text s němu napsal Roman Horký.

Csáková pod videem na Youtubu napsala, že do písně autoři vložili srdce a „nevymyté mozky“. Doufá, že písnička poslouží občanům a nebudou se podřizovat mocným lidem, kteří ničí naší osudy.

Natáčení klipu probíhalo na zámku Valeč.

Zpěvačka dlouhodobě popírá vážnost pandemie, šíří různé teorie a nechce se očkovat. Je přesvědčená, že je to spiklenecký plán WHO a Billa Gatese. Navíc tvrdí, že vakcína je kontraproduktivní a nikdo do ní a její dětí nebude rvát žádné očkování.

Nedávno Csáková na sociálních sítích také uvedla, že jí onemocněli rodiče. Ani to ji ale nepřesvědčilo a dodala, že rodiče po vakcíně také netouží. K tomu umělkyně připojila článek z facebookové skupiny nazvané „Bojkot POVINNÉHO, plošného testování na covid-19 a následného očkování.“

Zdroj: youtube.com

Její publikace byly však drsně kritizované veřejností a známými osobnostmi. Přidal se dokonce i prezident Miloš Zeman, který se o zpěvačce zmínil v jednom z projevů a řekl, že Csáková tvrdí, že za pandemii může Bill Gates. Hlava státu to považuje za dezinformaci.

Zpěvačka nakonec ale řekla, že Zeman to špatně pochopil a o miliardářovi se zmiňovala v jiné souvislosti.

PSALI JSME: VÝZKUM UKÁZAL, ŽE DVĚ TŘETINY OBČANŮ NEŠLO NA TEST, I KDYŽ MĚLI PŘÍZNAKY KORONAVIRU NEBO BYLI V KONTAKTU S NAKAŽENOU OSOBOU

PŘIPOMÍNÁME: VENDULA PIZINGEROVÁ TVRDÍ, ŽE SYN JAKUB MĚL SLOŽITÉ DĚTSTVÍ A NYNÍ MU TO CHCE VYNAHRADIT

Share