51letá matka vypadá mladší než její dcera: Žena zřejmě zná tajemství věčného mládí

Ve věku 51 let vypadá korejská žena tak mladě, že jí záviděla i její vlastní dcera. Její vzhled však není výsledkem plastické chirurgie, nýbrž důsledkem zvyků a každodenní práce, kterou žena nazývá hlavním tajemstvím věčné mládí.

.

Li Su Jin, zubařka z Jižní Koreje, získala slávu ve své zemi jako „bohyně věčné mládí“ již v roce 2015, když se zaregistrovala na Instagramu.

Žena začala zveřejňovat své fotografie a okamžitě přitahovala pozornost uživatelů, protože (v té době 46 let) Lі vůbec nevypadala na svůj věk.

A tento titul, který získala Su Jin díky 127 000 předplatitelům, potvrzuje pouze každý rok.

O pět let později, v roce 2020, vypadá žena stejně mladá jako na prvních obrázcích, zdánlivě ne o den starší.

Žena, která zná svou přitažlivost, se vždy ráda předvádí před ostatními, a to je závist mnoha, dokonce i její vlastní dceři.

Začala obviňovat matku kvůli Instagramu a dokonce s ní přestala mluvit.

Podle ní je Gene na ulici neustále vnímána jako sestra její dcery. Z tohoto důvodu nemá žádné zavěšení od mladých kluků. To není překvapivé, protože je velmi obtížné odlišit matku a její dceru.

A na některých obrázcích Su Jin vypadá ještě mladší.

Když jsme věděli o vysoce rozvinuté plastické chirurgii v asijských zemích, mohli bychom si myslet, že se Li Su uchýlila k umělým zlepšením vzhledu, ale ukázalo se, že Jin neměla ve svém životě žádnou operaci.

Podle Su Jin je celé tajemství její nezadržitelné krásy v vyváženém životním stylu.

Sleduje svou kondici, navštěvuje tělocvičnu několikrát týdně, správně jí, tráví spoustu času ve světle, spí nejméně osm hodin denně, věnuje zvláštní pozornost péči o pleť.

Li říká, že toto jsou základní pravidla.

Pokud však porovnáte dnešní fotky Li s těmi, které pořídila v roce 1992, když jí bylo 24 let, můžete vidět, že se její vzhled od té doby docela změnil, ale tyto změny je velmi obtížné nazvat věkem.

Li říká, že v péči o pleť používá obvyklé nástroje, které najdete v každém kosmetickém obchodě, a vybírá je podle pokusů a omylů.

Psali jsme: Záchranáři našli ztracené dítě v lese: „Chlapec řekl, že medvěd mu pomohl přežít“

Share