Muž požádal svého bratra, aby zaléval rostliny, které nechal v prázdném bytě: Ale když se vrátil, čekalo ho zajímavé překvapení

Nenechávejte rostliny v prázdném bytě.

Číňan opustil město na sedm měsíců a požádal svého bratra, aby čas od času zaléval rostliny, které nechal v prázdném bytě.

Když se však muž vrátil, čekalo ho nepříjemné překvapení: v domě obsadily neškodné květiny.

Na začátku krize se jeden z obyvatel čínského města Lanfang vydal na výlet. Muž se však nemohl vrátit domů, jakmile plánoval kvůli vládním omezením.

.

Celkově cestující strávil sedm měsíců na cestě, takže svěřil péči o pokojové rostliny svému bratrovi. Po návratu do Lanfanu však muž šel do bytu a hned ji nepoznal: všechny zdi byly pokryty stonky a listy.

Bratr vzal žádost příliš zodpovědně a změnil byt v malou botanickou zahradu.

Navíc ten chlap asi nevěděl, že rostliny je třeba zkrátit, aby nevyplňovaly celý prostor. Stojí však za to mu vzdát hold – ušetřil čas a úsilí při péči o ně.

.

Na druhou stranu existuje možnost, že nejde o zapomnění, ale o dnešní mazanost. A pro takového vtipáka musíte mít dvě vynikající schopnosti najednou, talent botanika a dovednost trollingu.

Majitel rostlin sdílel video ukazující, jak se jeho byt změnil za sedm měsíců. Uživatelé se velmi zajímají o to, jaké kouzlo může zalévání aplikovat na rostliny, aby rostly tak rychle.

Bratr však splnil svůj hlavní cíl – květiny v květináči během nepřítomnosti majitele opravdu nevyschly.

Psali jsme: Muž zachránil a zvedl labutí ptáče, dospělý pták odmítl od něj odlítat

Share