„Nevím, z čeho je vyrobený“: Manžel dal své ženě prsten, ze kterého lidé mají husí kůži

Dívka zveřejnila fotografie svého nového prstenu a tento šperk není pro slabé srdce. Uživatelé sociálních sítí jsou dokonce v rozpacích, když se takovému daru zasmějí, protože jim v žilách vychladne krev.

Nicméně, někteří lidé si myslí, že to je to,jak vypadá pravá láska.

Russell je rezidentka amerického města Raleigh (Severní Karolína), šťastná žena a matka. A pro tento stav má dívka docela neobvyklý způsob: mohawk, oholenou whisky, tunely v uších a tetování.

Není proto divu, že milující muž dal dívce zvláštní prsten, aby odpovídal jejímu obrazu. Nevěsta se nezdržela neukazovat fotografie na Facebooku ve skupině, kde se ženy chlubí prsteny.

Uživatelé sociálních sítí zpravidla tráví volný čas v této komunitě, dívají se na snubní prsteny jiných lidí a tvrdě o nich komentují.

Zdá se však, že příspěvek překvapil i ty nejhorlivější kritiky. Koneckonců, lidé si nedělali srandu, když se dozvěděli, z čeho je dívčí gotický prsten vyroben.

.

Muž mě právě tímto prstenem překvapil a samozřejmě chci vědět, co o něm musíte říct. Je ručně vyřezáván z lidské kosti.

„Možná někteří z vás viděli můj snubní prsten, a myslím, že budete souhlasit, že mi to vyhovuje mnohem lépe“.

Fanoušci skupiny mají o takovém daru smíšené pocity. Na jedné straně si někteří lidé myslí, že prsten vypadá krásně a opravdu vyhovuje ženě.

Lidé jsou však svým materiálem velmi zmateni: protože žena ani neví, z čeho je kost vyrobena nebo komu tato kost patřila.

„Jsem velmi potěšena tím, jak přemýšlivý je tento dar, protože váš manžel hledal něco, o čem věděl, že byste chtěli. A je to opravdu roztomilé.

Ale je to prsten vyrobený z lidské kosti. Je to skoro stejně špatné jako chlap, který si z nehtu nechal udělat zásnubní prsten“.

.

„Ano, prsten opravdu vypadá dobře“.

Ale většina lidí se necítila dobře. Za prvé, mnoho z nich jsou pověrčiví a bojí se takových šperků.

„Také miluji šokující věci, ale jsem velmi pověrčivá, že mám na sobě něco z lidských kostí“.

„Jsem tak naštvaná. Neexistují žádné informace o tom, z jaké části těla je vyrobena a že na tobě nezáleží, mě děsí“.

Za druhé, mnoho komentátorů si jednoduše myslí, že jde o jasný neúcta k mrtvým. A legálnost těchto šperků je sporná.

„Je to strašně smutné? Skutečnost, že někdo vezme jedinou věc, která zbyla z mrtvého člověka, jediná věc, která dokazuje, že žil na Zemi a přeměňuje ji v ornament, je neúcta. Stydím se za tebe, autore“.

Je však třeba poznamenat, že ve Spojených státech, kde majitel prstenu žije, je nákup a prodej lidských kostí do značné míry legální, ačkoli některé státy mají své vlastní zákony o tom, jak je získat nebo přepravit.

PSALI JSME: 10letý chlapec prodal všechny své hračky, aby zaplatil za léčbu svého věrného psa

Share