„Abych neměla ostudu, pozvala jsem si na víkend hodinového manžela“: Tereza Bebarová vymyslela, co bude dělat po odchodu ze seriálu Ulice

Zdá se, že herečce Tereze Bebarové by její někdejší zkušenost s prací na TV Nova do budoucna velmi prospěla. Patnáct let byla jednou z hrdinek seriálu Ulice. Ale teď už má úspěch ve veřejnoprávní televizi s Peče celá země. Ví, co má dělat.

Herečka se rozhodla začít natáčet vlastní pořad. První série se natáčela u ní doma a prvním hostem byl cukrář Josef Maršálek.

.

Aby to bylo možné zařídit, musela si Tereza Bebarová najmout na práci malíře a truhláře. Připravili jí obývací pokoj a kuchyň pro budoucí natáčení.

.

„Abych si neuřízla ostudu, pozvala jsem si na víkend hodinového manžela“ žertovala Tereza Bebarová.

.

Nechtěla se ztrapnit, a tak se prvního dílu zúčastnil jeden z členů poroty Peče celá země. Společně se pokusili připravit lahodné zákusky.

.

Myšlenka herečka je taková, že chce pozvat k sobě různé lidi, ať už jsou to kamarádi nebo známí lidé, a společně budou vyprávět různé tipy a triky týkající se domácnosti, kuchyně a zahrady.

.

Proto byl prvním hostem její show právě Josef Maršálek.

.

Prozradila, že si show vymyslela, zatímco v karanténě byla neustále doma. Skoro nikam nechodila, tak chtěla vymyslet, co by dělala doma.

.

Měla také odejít z TV Nova, ale její pracovní zkušenosti by se jí mohly v budoucnu hodit. Například to, že dlouho hrála v seriálu Ulice.

Proto je pravděpodobné, že v některých dalších dílech její show bude možné vidět její bývalé kolegy. Asi budou mít co povyprávět.

Share