Andrea Verešová potěší fanoušky fotkami z dovolené u moře: Její plavky jsou jako šňůrky

Celebrity rádi předvádějí svůj bohatý život na sociálních sítích. Například modelka Andrea Verešová jela na dovolenou, kde téměř každý den potěší fanoušky novými fotkami a stories. Opaluje se a fanoušci se dívají na její fotky v plavkách. Plavek má hodně a některé jsou tak malé, že by se daly nazvat prostě šňůrky. Co bude dál?

Andrea Verešová je na svých sociálních sítích velmi aktivní. Neváhá být polonahá a zveřejňovat takové fotky, které vzrušují fantazie tisíců fanoušků.

Zdroj: Instagram

Modelka odletěla na dovolenou do Chorvatska. Tam svou přítomností potěší místní turisty.

Zdroj: Instagram

Andrea Verešová mění plavky každý den, ale některé jsou velmi malé. Dalo by se říci, že jsou to jen šňůrky, které zakrývají bradavky a další intimní části těla.

Zdroj: Instagram

Pro mnohé muže je Andrea Verešová sex symbolem. Ale aby měla tak krásnou postavu, zvláště ve svých 40 letech, musí hodně makat.

Zdroj: Instagram

Některým lidem to přijde trochu divné, protože se stále chová jako dvacetiletá dívka, i když je jí už čtyřicet a má dvě děti.

Zdroj: Instagram

Asi by ji chtěli víc vidět v roli matky. Jiní říkají, že by bylo lepší, kdyby žena byla překvapením, nějakým dárkem, než když je již zcela rozbalená.

Zdroj: Instagram

Slovenská modelka je ale stále jiná. Za svou nahotu se nestydí, spíše naopak ráda ukazuje své tělo.

Zdroj: Instagram

Proto už by nikoho nepřekvapilo, kdyby se jí zase objevily fotky v rouše Evině. Plavky proto ještě nejsou něčím velmi intimním.

Share