Andrea Verešová ukázala krásné tělo svého manžela: ženy jí mohou závidět

Herci, zpěváci, modelky a další známé osobnosti velmi milují pozornost veřejnosti. Například Andrea Verešová by stejně jako mnoho dalších celebrit chtěla ještě více pozornosti fanoušků na sociálních sítích. Proto byla ochotná pro tento účel udělat hodně. Asi nastal čas změnit taktiku.

Modelka Andrea Verešová se nestydí pózovat polonahá nebo dokonce nahá a často podobné fotky zveřejňuje na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

Někdy se však tyto fotografie již stávají velmi podobnými.

Kromě toho s takovými fotografiemi je možné ještě propagovat některé produkty, nějakou značku.

Andrea Verešová je velmi krásná žena, navíc má nádhernou postavu i po narození dvou dětí. Ale někdy je velké množství dost nahých fotografií nadbytečné a nezpůsobuje takový účinek jako dříve.

Zdroj: Instagram

Její fanoušci pravděpodobně viděli téměř všechny části jejího těla a to několikrát. Jistě nahé nebo polonahé tělo přitahuje lajky, ale zároveň to může nebýt příliš užitečné pro atraktivitu a cenu.

Možná kdyby fanoušci dostávali takové polonahé fotky čas od času, tedy ne příliš často, tak by to přitáhlo ještě větší pozornost než nyní.

Zdroj: Instagram

Možná právě nastal čas změnit činy, změnit taktiku chování na sociálních sítích. Možná by fanoušci měli vidět i něco jiného.

S největší pravděpodobností zvolila tuto cestu, protože začala ukazovat svým příznivcům svého manžela advokáta Daniela Volopicha.

Zdroj: Blesk / David Kundrát, Marek Pátek / Czech News Center

Daniel není veřejná osoba, ale zdá se, že se rozhodl pomoci své manželce.

Jak se ukázalo, její manžel má velmi krásné tělo, vypadá velmi dobře.

Zdroj: YouTube / Ženský Web

Andrea Verešová začala také ukazovat svůj rodinný život trochu jinak.

Například jak se její manžel stará o děti, jak sama vaří a jak vůbec žijí.

Zdroj: Instagram

A zdá se, že taková taktika funguje. Její sledující už chtějí na fotografiích vidět nejen polonahou krásku, ale i milující maminku a manželku.

Share