Chemoterapie, práce, únava a chloupky, které rostou třikrát rychleji: Anička Slováčková promluvila o pokračování léčby

To se dá těžko nazvat bojem, to už je skutečná válka. Herečka a zpěvačka Anička Slováčková dál bojuje s rakovinou. I když jí už rostou vlasy na hlavě, ještě to neznamená konec. Období pooperační léčby pokračuje.

Pro redakci eXtra.cz Anna Julie Slováčková prozradila, jak se věci nyní dějí. Nyní se její chemoterapie probíhá ve formě prášků a to již umožňuje, aby vlasy znovu rostly.

Zdroj: Blesk / Martin Přibyl

Herečka dodala, že už během natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si mohla sundat paruku. Určitě se ještě cítí trochu unavená, ale jinak je vše v pořádku.

Zdroj: Instagram

Na svém Instagramu Anička Slováčková prozradila, že jak skončila běžná chemoterapie, začaly jí růst chloupky po celém těle.

Dodala také, že chloupky začaly růst několikanásobně rychleji než obvykle, kvůli čemuž se začala cítit trochu jako „opice“.

Zdroj: Facebook

Podle ní začaly chloupky růst třikrát rychleji než obvykle. Ale také dodala, že možná je to jen pocitově, protože na to dlouho nevěnovala pozornost.

Zdroj: Profimedia

Je jednou z mála celebrit, která tak otevřeně o své nemoci mluvila na veřejnosti, vyprávěla svým fanouškům všechny radosti a strasti.

Zdroj: Instagram

„Pro mě byla otevřenost o nemoci dobrá i z důvodu, že jsem potřebovala dávat vědět všem možným pořadatelům o tom, že sice řeším nemoc, ale i tak jsem schopná pracovat,“ přiznala Anička Slováčková.

Podle svých slov se jí podařilo vše zařídit tak, aby mohla pracovat. Otevřenost jí proto v tomto ohledu výrazně pomohla.

Zdroj: Instagram

Ale je tu i druhá strana, která se jí rozhodně nelíbí. Z téměř všeho, co píše na svých sociálních sítích, novináři dělají články.

Před pár dny oslavila Anička Slováčková 25. narozeniny. Žádnou oslavu však neorganizovala, s největší pravděpodobností oslaví s kamarády už v září.

Zdroj: Instagram

Zatím stále pracuje, podle svých slov má pracovní léto. Teď hraje v seriálu navíc pracuje na budoucím albu.

Share