„Myslím si, že je to hodně křehká věc“: Anička Slováčková přiznává, o čem se obává psat na sociálních sítích

Anička Slováčková je známá mnoha Čechům a nedávno získala své první ocenění. Je sice zpěvačkou a herečkou, ale cenu nedostala za svou profesní činnost, ale se stala nejinspirativnější osobností na sociálních sítích. Ocenili ji fanoušci i členové poroty Czech Social Awards. Pro portál Super.cz tuto situaci komentovala.

Anna Julie Slováčková se nepovažuje za influencerku. Zároveň si ale uvědomuje, že za všechno, co dělá na sociálních sítích, je zodpovědná.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Myslím si, že je to hodně křehká věc a člověk by si měl rozmýšlet, co dělá,“ řekla Anička Slováčková pro Super.cz.

Vysvětlila, že teď na sociálních sítích jsou mnoho influencerů a mnozí z nich si uvědomují, o čem mluví, motivují ostatní lidi a uvědomují si svou zodpovědnost.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Ale zároveň je i řada dalších známých lidí na sociálních sítích, kteří nemají na lidi moc dobrý vliv. A to je s největší pravděpodobností špatné, protože je sledují desítky nebo stovky tisíc lidí.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Pro Aničku Slováčkovou její profily na sociálních sítích nejsou její hlavní činností. Využívá je ve volném čase nebo k propagaci své další práce.

Kromě toho tam ale píše i o některých osobních tématech, například o svém boji s rakovinou prsu. Zároveň přiznává, že se o tom bála psát a bojí se toho dodnes.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Hlavní důvod tohoto strachu označila za novináře, protože na Instagramu může něco napsat a novináři pak hned píší o tom své články. Proto občas raději mlčí, i když by chtěla svým fanouškům říct i další věci.

Podle ní si na to nejspíš musí zvyknout. Zpěvačka a herečka dodala, že to asi má i pozitivní stránku, protože potřebné informace si lidé mohou přečíst i v těchto článcích.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Na sociálních sítích ji podporuje spousta lidí, píší pozitivní komentáře a přejí jí to nejlepší. Ale jsou i takoví komentátoři, kteří jí přáli smrt.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Přáli jí, aby zemřela na rakovinu a mohli ještě něco napsat i o její rodině. Anička Slováčková se tomu snaží nevěnovat pozornost, protože pro ni je důležitý názor jejích blízkých a přátel, mohou říct pravdu, i když je nepříjemná.

PSALI JSME: PŘEKVAPIVÉ ROZHODNUTÍ HERCE JIŘÍHO BARTOŠKY: PO TÉMĚŘ ŠEDESÁTI LETECH ZÁSADNĚ ZMĚNIL SVŮJ ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: “BYL TO TAKOVÝ POHNUTÝ DEN“: PŘÍBĚH LÁSKY HERECKÉHO PÁRU DANY MORÁVKOVÉ A PETRA MALÁSKA

Share