Barbora Piešová se stala vítězkou SuperStar: Někteří fanoušci si ale myslí, že získala nejen titul, ale i lásku

Poslední květnový den vyšlo najevo jméno vítěze pěvecké soutěže SuperStar. Vítězkou se stala devatenáctiletá Barbora Piešová, mnozí to očekávali. Získala tak titul, finanční odměnu 75 tisíc eur, spoustu přátel, dobré vzpomínky a někdo říká, že i lásku.

To, že zvítězila právě Barbora Piešová, mnohé nepřekvapilo. Vítězství dívek podobných Barboře v tomto pořadu už není nic neobvyklého, spíše naopak.

.

Je jednou z těch dívek, které módu příliš nesledují a které make-up průběžně nepoužívají. Vizážisté proto mohli experimentovat s jejím vzhledem a udělat z ní krásku pro scénu.

Ale zaslouženě zvítězila díky své schopnosti zpívat. Získala tak titul vítězky, šek na 75 tisíc eur (nebo 2 miliony korun), spoustu příjemných vzpomínek, ale to není všechno.

.

Například její profil na Instagramu se stal velmi populární, nyní ho sleduje více než 127 tisíc lidí. Mnohé překvapila i její fotka s Michalem Šafratou, kterou zveřejnila v pondělí.

.

Tento rockový zpěvák se do pětice finalistů nedostal. Ale to není překvapující, mladý chlapec jaksi přiznal, že si všiml, že je sympatický pro mnoho dívek.

Samozřejmě se mu to líbí a užívá si to. Už dříve také řekl, že je příznivcem právě Barbory. Ale možná to znamenalo něco víc?

.

S největší pravděpodobností byla táto fotka pořízena během afterparty SuperStar. Řada diváků pořadu ale měla několik otázek.

„Prosím, neříkej, že spolu chodíte?!“ napsal někdo v komentářích. Ten člověk určitě nechtěl, aby ti dva tvořili pár.

.

Sama vítězka soutěže na tento komentář nereagovala, ale ostatní lidé začali vytvářet své teorie. Někdo řekl, že jsou jen dobří kamarádi a nic víc.

Zatím však nelze nic s jistotou tvrdit, je třeba nějakou dobu počkat.

.

Jenže další komentátoři začali psát nepříliš příjemné věci a říkali, že by s ní Michal evidentně nerandil.

„S ní by mohl chodit jen slepý“ řekl nějaký anonym.

Ale její fanoušci ji okamžitě začali bránit a říkali, že Babrboa je krásná jako zpěvačka a jako dívka.

.

„Ty jsi blbec, nemusí být hned překrásná, aby si někoho našla“ odpověděl jeden z komentátorů.

Během této show se skutečně změnila a stala se skutečnou hvězdou.

Share