Známá slovenská herečka se rozhodla bránit Maroše Kramára: „Je slušný člověk a gentleman. Kromě toho, že je dobrý a oblíbený herec“

Maroše Kramáře v poslední době řada lidí začala kritizovat za to, jak se choval při natáčení jednoho pořadu. Rozhodla se ho ale bránit jedna známá slovenská herečka, která se s ním léta přátelí.

Na Slovensku byl herec Maroš Kramár obviněn ze sexuálního obtěžování. O tomto případu už ví celé Slovensko.

Zdroj: Joj.sk

Během natáčení show Inkognito se herec několikrát přejel prstem po pozadí maskérce. Právě kvůli tomu se nemohl zúčastnit posledního dílu pořadu.

Ale někteří kolegové se za něj přesto zastali.

Zdroj: anc

Herečka Bibiana Ondrejková řekla, že nemůže tolerovat, co se děje. Situace se podle ní začala podobat honbě za čarodějnicemi.

Vysvětlila, že s Marošem Kramárem spolupracuje a kamarádí už třicet let a velmi dobře ho zná.

Zdroj: Profimedia

„Kromě toho, že je dobrý a oblíbený herec, je slušný člověk a gentleman“ dodala Bibiana Ondrejková pro pluska.sk.

Herečka si myslí, že Maroš Kramár neobtěžoval jinou ženu, podle ní to nepotřebuje.

Autor: Ľuboš Pilc

Podle ní ji Maroš Kramár naučil pravidlu, že svoboda jednoho člověka končí tam, kde začíná svoboda druhého člověka. Podle ní se řídí tímto pravidlem sám.

Zdroj: Instagram

„Nesnáší násilí, podrazy, hraje fér, dodržuje dohody. Zažila jsem ho v mnoha situacích. Viděla jsem jeho reakce“ vysvětlila Bibiana Ondrejková.

Vyzvala, aby se případy sexuálního obtěžování, násilí a dalších trestných činů vyšetřovaly.

Zdroj: iDNES.cz

Dodala ale, že by se měly vyšetřovat skutečně ty případy, kde to bylo, a ne vytvářet oběti a pachatele v případech, kdy nebylo nic trestného.

Share