Lucie Bíla to schytala od svých fanoušků: vytkli jí nevhodná vyjádření o koronaviru

Lucie Bíla ve čtvrtek řekla, že má za sebou nakažení koronavirem. Tvrdí, že průběh onemocnění nebyl těžký. Některým příznivcům se však nelíbila její slova o „blbé chřipce“.

Zdroj: super.cz

„Aspoň vám můžu říct svoji zkušenost, že je to jen blbá chřipka,“ prohlásila slavice a dodala, že musíme být na sebe opatrní a nedělat z toho velkou vědu.

Pro někoho to ale bylo moc a nesouhlasí s tím, že nemusíme brát covid-19 vážně a přestat chránit se.

Zdroj: super.cz

Jedna žena zpěvačce napsala, že by bylo dobré, kdyby nemoc měla u všech pacientů stejný průběh jako u ní. Ovšem se mnoho lidí potýká se závažnými komplikacemi a postoj Lucie Bíle může klamat některé skupiny obyvatel.

To by dle fanynky mohlo pak skončit velkým průšvihem. Lucie Bíla však tvrdí, že nemoc nezlehčuje a pouze chce, aby lidé nebyli tolik vystrašení.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Zpěvačka dodává, že u ní nemoc vypadala jako obyčejná chřipka a přeje, aby to všichni zvládli stejně.

Bíla byla v komentářích velmi aktivní a vysvětlovala například to, že nakažený pacient po deseti dnech izolace nemusí jít na test, protože nemoc už nešíří.

Zdroj: rozhlas.cz

Slavice dodala, že od pondělí už nemusí být v karanténě a na hygienické stanici ji odmítli znovu testovat, protože po 10 dnech to už není potřeba. Opakovaně se testují jen ti negativní.

„Snad tomu rozumí alespoň ti, kteří to vymysleli,“ ukončila Lucie Bíla s tím, že neporušovala žádná pravidla a řídila se pokyny odborníků.

Zdroj: cz.sputniknews.com

Share