Bulteriér náhle začal omdlévat a majitelka ho rychle nesla na rukou domů: Verdikt veterinářů ohromil majitelku psa

Sousedé za zády pomlouvali majitelku psa bulteriéra v domnění, že se žena o svého mazlíčka nestará. Protože pes se choval velmi divně.

Sharon Harlandová, obyvatelka britského městečka Hinckley and Bosworth, se o svého neposedného psa bála sama. Bulteriér často omdlévat na asfaltu, kdykoli šli ven. Píše o tom Daily Mail.

Zdroj: dailymail.co.uk

Pohled na bezcitného psa, který ležel na chladném asfaltu, pobouřil sousedy, ale Sharon nemohla pochopit co se s její bulterierem děje. Obvykle to vypadalo takto: pes omdlel a majitelka ho rychle nesla na rukou domů. Pak postupně vše bylo v pořádku.

Zdroj: dailymail.co.uk

Dokonce i kolemjdoucí se neustále se ptali, zda není pes zraněn a nabízeli svou pomoc jako převoz na veterinární kliniku.

Samozřejmě, po několika takových epizodách Sharon skutečně vzala bulteriéra k veterináři. A závěr veterinářů šokoval majitelku – protože pes byl absolutně zdravý. Očekávala, že vyslechne jakýkoli verdikt, ale rozhodně ne takový. Ale byla tomu velmi ráda.

Zdroj: dailymail.co.uk

A všechno začalo od začátku. Zatímco Sharon si nevšimla pravidelnosti-bulteriér omdléval pouze tehdy, když psa už vedli domů.

Je to překvapivé, ale brzy žena také poznamenala, že když mu nabízela sušenkami, z mdloby nezůstala žádná stopa.

Pak Sharon všechno pochopila: její aktivní pes se tak bál domácího vězení, že nechtěl opouštět procházku nebo zahradu, a začal předvádět představení.

Nyní ona láká svého miláčka dobrotami, ale také to občas pomáhat – pes již nespadá do mdlob, ale jen leží na zemi, jako by se nic nedělo. Pes potřebuje trochu více času na procházce, aby se mu chtělo jít domu.

Zdroj: dailymail.co.uk

Share