Části těla, které vydávají skutečný věk hvězd

Bez ohledu na to, jak se hvězdy snaží vyhlazovat a maskovat vrásky, bez ohledu na to, kolik času tráví v tělocvičnách, ve snaze o věčné mládí, a přesto něco ukáže skutečný věk.

Zdroj: goodhouse.ru

V našem výběru jsou slavné krásky, které by měli věnovat větší pozornost některým částem svého těla, které zrádně vydávají jejich skutečný věk.

Demi Moore (kolena)

Po rozvodu s Ashtonem Kutcherem Demi Moore utratila jmění za vlastní „ladění“. Nekonečné diety, cvičení, plastické operace a injekce… A podařilo se ji to — na svých 57 let herečka vypadá prostě úžasně! Ale tady jsou kolena… Zdá se, že na ně hvězda zapomněla.

Zdroj: goodhouse.ru

Sarah Jessica Parker (ruce)

Sarah Jessica Parker nikdy nebyla kráskou v klasickém smyslu slova. Dnes je herečce 54 let, má tři děti a pro její roky ona vypadá dost dobře. A všechno by bylo v pořádku, kdyby nebylo na snímkách vidět její ruce: ochablá kůže, vypouklé žíly, suché prsty… Říká se, že než se fotografie Sarah dostanou do tisku, designéři tráví hodiny retušováním hereččiných rukou.

Zdroj: goodhouse.ru

Madonna (ruce)

Madonna je další hvězdou, která posledních deset let intenzivně bojuje s věkem. Stojí za zmínku, že 61letá Madonna to dělá dobře. Jenže s tréninkem to hvězda zřejmě přehnala. Žilnaté ruce s vypouklými žilkami prozrazují skutečný věk zpěvačky a vypadají, mírně řečeno, odpudivě.

Zdroj: goodhouse.ru

Jennifer Aniston (kolena)

Pro její 50 let Jennifer Aniston vypadá prostě luxusně! A postava hvězdy je prostě něco neskutečného! Krátké těsné šaty dokonale zdůrazňují tenký pas, vysoká prsa a svůdné boky… Ale není to bez chyby: nádherný obraz kazí „vrásčitá“ kolena. Pravděpodobně to je výsledek věčných diet a cvičení.

Zdroj: goodhouse.ru

Melanie Griffith (krk)

Melanie Griffith bude letos 63 let. Kdysi její vzhledu záviděly miliony, ale herečka se rozhodla vylepšit svou krásu a je závislá na plastu. Výsledek je bohužel smutný: kdysi krásná tvář se změnila v bezvládnou masku. A krk herečky vůbec připomíná harmoniku.

Zdroj: goodhouse.ru

Monica Bellucci (krk)

Tvář 55leté Moniky Bellucci nikdy nepodstupovala žádné chirurgické zákroky: hvězda nikdy nedělala plastiku a injekce mládí. Monika pro své roky rozhodně vypadá luxusně. Prozrazují věk jen hluboké vrásky na krku celebrity.

Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: „VIZÁŽISTA SE POMOCÍ MAKE-UPU PROMĚNÍ V CELEBRITY“: A DĚLÁ TO TAK DOBRÉ, ŽE VYPADÁ JAKO JEJICH DVOJNÍK

PŘIPOMÍNÁME: PRINCEZNA DIANA V TĚCHTO DNECH: JAK BY DNES VYPADALA MATKA WILLIAMA A HARRYHO

Share