„Trička se povedla a mám z nich ohromnou radost“: Charitativní trička od Dagmar Havlové s podpisem Václava Havla a srdíčkem

Vdova po prvním českém prezidentovi Václavu Havlovi Dagmar Havlová pokračuje ve své charitativní činnosti. Tentokrát použila jméno svého zesnulého manžela. V rámci nadace Vize 97 začala prodávat limitovanou kolekci triček s podpisem prezidenta Havla a srdíčkem.

Prodej těchto triček bude pomáhat různým charitativním projektům, nadacím a sdružením. První peníze z prodeje budou určeny na projekt Život v kufříku.

Zdroj: archiv Vize 97

Cílem tohoto projektu je pomoci těm novorozeným dětem, jejichž rodiče je nechali v porodnici.

Zdroj: archiv Vize 97

„Trička se povedla a mám z nich ohromnou radost“ řekla Dagmar Havlová.

Zdroj: archiv Vize 97

Líbí se jí, že nyní mohou lidem nabídnout, aby si koupili nějaký předmět, na kterém je jméno Václava Havla. Navíc se to může líbit těm lidem, kteří měli podobné názory a hodnoty jako první český prezident.

Zdroj: archiv Vize 97

Nyní je cílem charity Vize 97 získat 200 tisíc korun. Poté budou tyto peníze převedeny Martině Opava a Ivaně Říhové z nadace La Vida Loca.

Zdroj: archiv Vize 97

Byly to ony, kdo vytvořily Život v kufříku. Trička od Dagmar Havlové si můžete koupit na webu Vize 97.

Zdroj: archiv Vize 97

Některé celebrity si už tyto trička pořídily a fotky zveřejnily na sociálních sítích. Tímto způsobem podporují charitu, jíž se vdova po bývalém prezidentovi věnuje.

Foto: Ludvík Hradilek

Mezi těmito celebritami byli herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, herečka Patricie Pagáčová, zpěvák Matěj Ruppert, modelka Pavlína Němcová, herečka Vlastina Svátková, Nikol Kouklová a Karel Heřmánek mladší.

Zdroj: archiv Vize 97

Share