Charlotte Štiková se hodně změnila: a je v nové image k nepoznání

Charlotte Štiková se hodně změnila a to si pochopitelně všimli všichni její fanoušci. Začali říkat, že vypadá jako Angelina Jolie, ale Ornela Koktová prohlásila, že je vlastně všechno trochu jinak. Prozradila, od koho si její mladší sestra vzala příklad pro Expres.cz.

Když se mluví o Charlotte Štikové, mnozí představují blondýnu s velkými prsy. Někdo jiný si může vzpomenout na problémy s nadváhou.

Zdroj: Instagram

V poslední době se ale vše změnilo. Nyní má hnědé vlasy, což je velmi neobvyklé. Kromě toho se také rozhodla začít pracovat na sobě, protože chce zhubnout.

Zdroj: Instagram

„Jsem asi jejím velkým vzorem, tak se mi líbí“ řekla Ornella Koktová. Dodala, že se jí nelíbila minulá blond barva vlasů její sestry.

Zdroj: Instagram

Její sestra také plánuje další plastické zákroky. Ornella z takových rozhodnutí ale zatím nadšená není.

Podle ní, pokud se její sestra bude cítit lépe, tak ať to udělá. Ale ona opravdu nechce, aby její sestra začala vypadat jako živá panenka.

Zdroj: Instagram

Charlotte se podle ní musí zaměřit především na boj s nadváhou. Ale zatím ještě nezačala svůj proces hubnutí.

Zdroj: Instagram

Ornella Koktová prozradila, že její sestra příští týden půjde k lékaři a podstoupí kompletní vyšetření. Říká, že je to správné rozhodnutí nejprve konzultovat s odborníkem.

„Aby ji nečekal jo-jo efekt“ vysvětlila Ornella Koktová.

Zdroj: Instagram

A co plastický zákrok pro samotnou Ornellu? Teď nic takového nechce, protože se velmi bojí bolesti.

Zdroj: Instagram

Prozradila, že ji velmi bolelo rodit, cítila se dost špatně. Nechce si ani představovat, že si jí něco píchá něco do rtu.

Zdroj: Instagram

Předpokládala, že někdy v budoucnu, pokud se nebude cítit dobře, možná se souhlasí s plastickým zákrokem, ale nebude to nic radikálního.

Share