Chlapec poskytl úkryt chlupatému štěněti: Jaké bylo jeho překvapení, když si uvědomil, že v domě roste úplně jiné zvíře

Někdy je tak těžké určit, jak bude pes vypadat, až vyroste. Všechny jsou tak roztomilé, krásné a s nejhlubšími a nejbezbrannějšími oddanými očima. Muž poskytl štěněti přístřeší a z něj však nevyrostl pes.

Můžete si vzít malé štěně a vyroste obrovský pes a někdy velmi načechraná velká štěňata vyrostou jen trochu. Ale někdy, když si berete štěně z ulice, musíte být připravený na všechno: velký teriér nebo kapesní kříženec, lidé ani nehádají, jaké překvapení je v budoucnu čeká. To se stalo člověku z Thuyonu v Arizoně.

Zdroj: zyttia.org

Jednou chlapec procházel kolem domu, na kterém byla velká reklama – „štěňata zdarma“. Vzhledem k tomu, že dlouho chtěl mít psa a neměl žádné zvláštní přání ohledně plemena, rozhodl se, že je to osud a šel dovnitř.

Mezi všemi navrženými roztomilými štěňaty se mu nejvíce zalíbil chlapeček s jantarovým pohledem. Právě toto roztomilé načechrané stvoření si vzal k sobě.

Pes dostal řádnou péči, výživu a podivnou přezdívku Neon. Ale časem jeho majitel pochyboval zda-li skutečně vedle něj žije pes?

Zdroj: zyttia.org

Nejen, že když zvíře rostlo, se stále více podobalo vlkovi. Tak se podle toho i choval. V jeho zvycích bylo málo od domácího společníka a nejlepšího přítele člověka, ale instinkty dravce v něm byly každým dnem silnější a silnější.

Zdroj: zyttia.org

Když už skoro nebylo pochyb, chlapec se rozhodl projít se svým psem, který vypadal podezřele jako vlk, do rezervaci nedaleko.

A když zaměstnátci spatřili je, překvapeně se ptali: víte, že na vodítku není pes? Neon se ukázal být hybridem psa a vlka.

Zdroj: zyttia.org

Chlapec se rozhodl nechat svého mazlíčka v rezervaci, a je to asi nejvíce racionální řešení.

Takhle roztomilé štěně s jantarovým pohledem, teď vyje na měsíc spolu se svou samičkou.

Zdroj: zyttia.org

Share