Chlapi zachránili maličkého Lvíčka s neobvyklými tlapkami

Dva chlapi se vraceli domů z práce a když procházeli kolem popelnice, spatřili bezmocné zvířátko, které hlasitě mňoukalo ve snaze na sebe upozornit.

Zdroj: topfakty.com

Kočičku si vzali domů a chtěli ji okoupat. Během koupání si všimli, že kotě má zvláštní packy, které se liší od pacek běžných koček.

Zdroj: topfakty.com

Na bříšku prstu je ohyb, část drápů není dostatečně vyvinutá a 2 drápy vyčnívají jako nože a nelze je zatáhnout zpátky do tlapky. Pravděpodobně proto někdo tuto kočku vyhodil.

Zdroj: topfakty.com

Kotě pojmenovali Lvíček, umyli ho, nakrmili a zahřáli. Během krmení se však objevily potíže, protože kotě bylo malé a bylo třeba ho krmit každé 4 hodiny.

Zdroj: topfakty.com

Časem Lvíček rychle přibral na váze. Veterinář ujistil páníčky, že zvláštní tlapky kočce nezpůsobují žádné nepohodlí, je to pouze její výjimečná zvláštnost. Kotě dovádělo stejně, jako ostatní kočky v jejím věku!

Zdroj: topfakty.com

Zvířátko se rychle naučilo chodit na kočičí záchod. Má také úžasnou paměť – dobře si pamatuje čas, kdy se majitelé vrací domů z práce, takže je každý den vítá u dveří a okamžitě žádá o mazlení.

Nyní má kočka již 4 měsíce a již to není Lvíček, ale skutečný král Lev!

Psali jsme: „Musíte platit za štěstí“: kvůli spáse zvířete bude žena postavena před soudem

Share