“Chtěl bych vás informovat o tom, jakým způsobem jsem vrátil státní vyznamenání”: Fanoušky čin Daniela Hůlky nepodporuji

52letý herec a zpěvák Daniel Hůlka dlouhá létá podporoval prezidenta České republiky. V říjnu kvůli novým opatřením proti koronaviru jejich dlouholetý vztah ukončil.

Hůlka většinu opatření proti koronaviru nepodporuje, je jistý, že většina z nich nepomáhají, a ničí českou ekonomiku. Kvůli tomu se rozhodl vrátit státní vyznamenání, které dostal v roce 2016.

Vyznamenání chtěl vrátit 28.října během cesty na Pražský hrad, o které informoval své fanoušky v polovině října. Svou cestu ale zrušil, a svůj nový způsob vracení vyznamenání popsal na sociálních sítích.

Zdroj: youtube.com

“Chtěl bych vás informovat o tom, jakým způsobem a kdy jsem vrátil státní vyznamenání,” napsal herec. Kancelář prezidenta ČR jeho osobní vracení odmítl.

Podle slov zpěváka, kancelář ho informoval, že osobně vyznamenání nepřevezme. Kancelář požádal, aby zlatou medaile herec zaslal poštou.

Hůlka přesně tak i udělal, a 11.listopadu odeslal vyznamenání Českou poštou, z oddělení v pražských Jevanech. S Hůlkou byli také dva svědky. Herec sdílel na sociálních sítích fotografii odeslání vyznamenání.

Zdroj: facebook.com

Zpěvák napsal, že zásilka byla doručena. O tom herce informovala Česká pošta. Momentálně Hůlka očekává jenom potvrzení od kanceláře prezidenta, že vyznamenání bylo vráceno.

Velké množství fanoušků čin herce nepodporuji. Na sociálních sítích mu píšou, že vracení vyznamenání žádný smysl nemá. Hůlka na komentáře odpověděl.

“K tomuto činu jsem rozhodl proto, abych zdůraznil obsah svého otevřeného dopisu prezidentovi,” napsal herec, který je jistý, že vláda díky koronaviru ničí obyvatelstvo České republiky.

Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ A TĚHOTNÁ LUCINKA: ZPĚVÁK SE TEĎ PŘIZNAL, ŽE V DEVÁTÉM MĚSÍCI MUSÍ S LUCINKOU ŘEŠIT KOMPLIKACE

PŘIPOMINAME: DRUHÁ VLNA KORONAVIROVÉ EPIDEMII V ITÁLII: JAK SE CÍTÍ ALENA ŠEREDOVÁ V KARANTÉNĚ

Share