Numerologie vaší adresy: Co znamená číslo vašeho domu, ve kterém žijete

Náš domov je naše pevnost.

Zdroj:vehvezdach.cz

Domov je útulnost, pohodlí a místo, kam byste chtěli vrátit, bez ohledu na to, kde momentálně jste. Existují však některé byty, z nichž fouká nepříjemná energie. V takovém bydlení lidé cítí nepohodlí a nebezpečí.

Podívejte se, pod kterým číslem bytu bydlíte. Možná to vám pomůže zjistit něco nového?

Nejprve vypočítáme číslo bytu a zjistíme, co to znamená. Postup je velmi jednoduchý: například byt s číslem 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. „3“ – to je číslo, které potřebujete.

Zdroj:exo.tv

Číslo 1. Planeta – Slunce. V takovém bytě vládne radost a život. Žijí v něm velmi často kreativní osobnosti, které naplňují jeho majitele energií a radostí ze života. Je vhodný pro umělce, básníky, spisovatele, novináře. Samotný dům má bezstarostnou atmosféru. Tip pro majitele: naplňte byt světlem, mělo by tam být hodně různých lamp a světla.

Číslo 2. Planeta – Měsíc. Intuice a rozjímání. Byt je vhodný pro lidi, kteří pracují s malými dětmi, pro kuchaře a hudebníky. V takovém bytě by mělo být spousta zrcadel a hodil by design s pastelových barvách.

Číslo 3. Planeta – Mars. Vůle, odhodlání, akce! Líní lidé si na to nikdy nezvyknou. Majitelé tohoto bytu jsou aktivní lidé, ale pokud pohybu ve vaším životě není dostatek, všechno kolem se začne rozpadat. Majitelé musí být v dobrém stavu a v neustálém pohybu, jinak stagnující energie přinese nemoc. V designu by měla dominovat červená.

Číslo 4. Planeta – Merkur. Kontakty. To je byt lidí, kteří nestojí a jsou vždy dychtiví cestovat. Vztahy v takovém bytě by měly být co nejupřímnější, protože lež nepřežije příliš dlouho. Hlavní věcí v interiéru jsou objekty související s informacemi: od televize a telefonu po obrazy s fotografií na zdi. Pokud jde o barvy, mělo by tam být hodně šedé a modré.

Číslo 5. Planeta – Jupiter. Expanze. Všechno je zde globální: život tohoto bytu může být spojen s politikou, vědou – všechno slouží ke sjednocení lidí ve jménu nějaké myšlenky. V takovém bytě najdete velkou knihovnu! Důraz by měl být kladen na fialové.

Číslo 6. Planeta – Venuše. Odpočinek, láska a pohodlí. Obyvatelé tohoto bytu měli opravdu štěstí. Zde žijí buď dobří a pohostinní lidé, nebo vášniví výtržníci. Interiér by měl být teplé barvy. Majitelé těchto bytů často mají domácí zvířata.

Číslo 7. Planeta – Saturn. Časté potíže! Obyvatelé takového bytu jsou často v obtížné situaci a zažívají nejrůznější překážky. Pro zlepšení situace se naučte analyzovat své činy. Sledujte svůj jídelníček a sportujte. Převládající barva je tmavě modrá.

Číslo 8. Planeta – Uran. Toto je byt astrologů a jasnovidců, materialisté se zde nespokojí. Sem vždy přichází na návštěvu mnoho hostů. K dekoraci použijte světlé barvy a nezapomeňte mít modrý odstín!

Číslo 9. Planeta – Neptun. Velmi těžký byt! Bude to dobré pro kněze, hudebníky, námořníky a jasnovidcem. Je velmi snadné zapadnout do pastí nesplněných snů a získat mnoho špatných návyků. Věci v takovém bytě vždy mizí.
Jaké máte číslo bytu?

Share