Co se stane, když zkřížíte dvě plemena: jak vypadá „Plod lásky“ dalmatina a buldoka

Povíme vám, jaké povahové vlastnosti a vzhled zdědil kříženec dalmatina a buldoka.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Sestavili jsme pro vás vlastnosti buldoka a dalmatina a určili, co po nich jejích „plod lásky“ zdědí.

Charakteristiky dalmatina

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Majestátní držení těla a jedinečná skvrny, dalmatin je možná nejznámějším psím plemenem. Jeho neobvyklý a zvláštní vzhled přitahuje lidí, ale tento pes rozhodně není pro každého.

Navzdory skutečnosti, že dalmatinci jsou zbožňovaný a mohou se člověku stát skutečnými a věrnými přáteli, je jejich nekonečná energie velmi unavující.

Dalmatinci jsou nejen velmi aktivní, ale také velmi inteligentní. Výcvik psa je nutné začít už v raném věku, aby pes věděl, kdo je vůdcem v rodině a aby se naučil pravidel chování venku nebo v bytě.

Dalmatinci jsou velmi tvrdohlaví a milují nezávislost, takže výchova musí být opravdu odborná.

Vlastnosti buldoka

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Buldok má laskavý, i když někdy velmi tvrdohlavý charakter. Pes tohoto plemene je přátelský a příjemný. Buldok se může učit pomaleji, ale jeho fenomenální paměť z něj může udělat poslušného a dobře vychovaného psa.

Mimochodem, buldoci neradi štěkají, protože obvykle jen jejich vzhled stačí k tomu, aby vyděsil nepřátelé.

Jako každý pes, i buldoci potřebují socializaci, rádi poznávají různé lidí, zvuky a místa. Právě socializace pomáhá buldokovi být všestranným psem.

„Plod lásky“

Zdroj:youtube.com

Kříženec buldoka a dalmatina zdědí po svých rodičů jen pozitivní vlastnosti. Takový pes je poslušný, inteligentní, klidný, dobře komunikuje a schopný k cvičením. A díky jedinečné barvě je ještě okouzlující.

Ale takový pes zpravidla zdědí také tvrdohlavost, takže je nutné začít ho trénovat v raném věku. Nejlepší motivací pro dobré chování je klidný tón hlasu, chvála a různé dobroty.

Share