Žena se dlouho snažila najít svůj dokonalý účes: ze salonu odešla úplně jiná a stala se skutečnou krásou

Americký stylista Christopher Hopkins se proměnou žen zabývá už mnoho let. Muž je přesvědčen, že každá žena 45+ může vypadat čerstvě a mladě bez jakékoliv plastiky. Podle něj, stárnutí není věk, ale nesprávně zvolené make-up, účes a oblečení.

Zdroj: boom.ms

Tato slova mohou potvrdit stovky žen, kterým Christopher pomohl změnit si vzhled. Muž má svůj blog na YouTube, kde sdílí výsledky svých snah. A více než 160 tisíc fanoušku ho rádo sleduje.

Zdroj: boom.ms

Dnes vám chceme ukázat další proměnu, kterou Christopher Hopkins a jeho talentovaný tým vytvořili.

Seznamte se s Barbarou, která se dlouho snaží najít svůj dokonalý účes.

Zdroj: boom.ms

„Po mnoho let hledám exkluzivní účes, který by mi vyhovoval. Ostříhala jsem se v Dubaji a Barceloně. Všude, kde jsem, najdu někoho, kdo by mi mohl upravit trochu vlasy,“ říká žena.

Zdroj: boom.ms

První, co napadlo Christophera,bylo změnit barvu na měkčí, ideálně bílou. Hrdinka však na tak razantní změnu nebyla připravená. Ano, a provádět takové přebarvení najednou je nemožné.

Zdroj: boom.ms

Proto stylista zesvětlil vlasy a přidal bílé prameny

Zdroj: boom.ms

Zdroj: boom.ms

Dále se Christopher věnoval designu účesu. Potom Barbaře nanesli make-up a dali pár užitečných rad, aby si ho žena mohla sama zopakovat.

Zdroj: boom.ms

Žena byla z výsledku nadšená. Dopadlo to ještě lépe, než čekala! To je to, co znamená dostat se do rukou skutečného mistra.

Zdroj: boom.ms

PSALI JSME: ROZHODLA SE, ŽE SE ZMĚNÍ NA SVÉ 60. NAROZENINY: JAK DOPADLA PROMĚNA ŽENY

PŘIPONÍMÁME: RADIKÁLNÍ PROMĚNA BABIČKY PO PADESÁTCE: ŽENA ŘEKLA SBOHEM SVÝM DLOUHÝM VLASŮM, NĚKTEŘÍ PŘÍBUZNÍ JI ANI NEPOZNALI

Share