Dara Rolins oslavuje 48. narozeniny: svou krásu si udržela, ale s muži to měla těžší

Kráska ze Slovenska Dara Rolins (48) oslavila další narozeniny. Zpěvačka zřejmě má elixír mládí a pořád jen mládne. Nejen, že nemá vrásky zachovala si i krásnou postavu.

To však nic nemění na tom, že je i Dara je obyčejným člověkem a během života prožila různé nepříjemné chvíle.

Zdroj: youtube.com

Pro svou figuru, kterou jí leckdo závidí, musela hodně pracovat a nebylo to vůbec jednoduché. Nyní se stala influencerkou a má připravila dokonce vlastní diář pro zdravý životní styl.

Už v osmi letech se Dara Rolins začala věnovat zpěvu a herectví. Nakonec ale byla úspěšnější ve zpěvu a za rok vydala první desku, která byla velmi úspěšná. Popularitu si dokázala udržet až dodnes.

Zdroj: youtube.com

Její život ale nebyl jenom procházkou růžovou zahradou, hlavně co se týká partnerský vztahů. Ten nejdůležitější zřejmě měla s Matějem Homolou, který je otce jejich společné dcery Laury.

Nic nenaznačovalo problémy, ale časem se Matěj zakoukal do jiné ženy a Dara mu jeho nevěru neodpustila. Nyní se nakonec smířili a to hlavně kvůli dceři.

Zdroj: youtube.com

Dalším mužem v životě zpěvačky byl už zesnulý Petr Vlasák, který se ale také rozhodl pro jinou ženu, se kterou se pak vzal. V roce 2006 dokázal překonat rakovinu, ale v roce 2019, kdy se mu znovu vrátila už ji nemohl porazit. Dara ho ale v těžkém období vždy podporovala.

Rozchodem také skončil vztah s ženatým hokejistou Jaroslavem Bednářem. Ten se však nerozvedl a dvouleté randění bylo ukončené.

Zdroj: youtube.com

Posledním mužem v životě Dary Rolins byl rapper Rytmus, se kterým vztah trval 7 let. Očekávalo se, že se vezmou nebo přivedou na svět potomka. Nakonec ale vše skončilo rozchodem, o kterém rozhodla zpěvačka.

Pro Rytmuse to byla velká rána a těžce to nesl. Pak si ale našel novou lásku a vzal si Jasmin Alagič, se kterou již má syna.

Zdroj: youtube.com

I když to s muži měla Dara těžké a ne vždy vztahy byly šťastné, láskou na celý život pro ni zůstane dcera Laura.

PSALI JSME: ALICE BENDOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKU SVÉ KRÁSNÉ MAMINKY A POVÍDALA, JAK TO U NICH CHODÍ

PŘIPOMÍNÁME: PO ZTRÁTĚ MAMINKY SE ESTER JANEČKOVÁ DOZVĚDĚLA DALŠÍ NEČEKANOU ZPRÁVU: MUSÍ KVŮLI TOMU RUŠIT PRACOVNÍ POVINNOSTI

Share