Dara Rolins promluvila o svých příjmech: prozradila, kolik vydělává svým talentem a to jsou opravdu velké peníze

Pokud jde o peníze, mnoho celebrit raději mlčí. Ale Dara Rolins taková není, je ochotná o tom mluvit. V showbyznysu je už dlouho, proslavila se už jako dítě. Zpěvačka prozradila, kolik vydělává svým talentem a to jsou opravdu velké peníze.

Dara Rolins je velmi populární zpěvačka, jen na jednom Instagramu její život sleduje přes 640 tisíc lidí. O něco méně ji sledují na Facebooku.

Zdroj: Instagram

Forbes ocenil Daru Rolins jako jednu z nejvlivnějších českých hvězd na sociálních sítích, dostala se mezi deset nejlepších.

Pro Forbes prozradila, kolik vydělává. To jsou opravdu velké peníze.

Zdroj: Instagram

„Za normálních, nepandemických okolností vydělám něco kolem 700 tisíc až milionu korun měsíčně jen za živá vystoupení, tedy koncerty a komerční akce“ řekla Dara Rolins.

Kromě toho má ještě kontrakty na sociálních sítích. Kvůli tak vysokým příjmům platí velké daně. Ale stejně to stojí za to.

Zdroj: Instagram

Spolupracuje například se známými značkami jako Panasonic, KlenotyAurum, Huawei, Biotech USA, Avon a Pop Outlet. S každou z těchto značek má podepsané smlouvy za miliony a je to na několik let práce.

Zpěvačce je už 47 let, z toho zhruba 40 pracuje v showbyznysu. Rozhodně je ráda za svou práci.

Zdroj: Instagram

Podle ní má průměrně zhruba deset koncertů měsíčně (Pokud nepočítáme období, kdy byla karanténa kvůli koronaviru).

Pokud je to nějaká aktivní sezona, pak spolu s komerčními akcemi to může být i 20 koncertů měsíčně.

Zdroj: Instagram

Ale ne všechno je tak snadné a jednoduché, jak by se mohlo zdát. Všechno má opačnou stranu.

„To jsou hodiny, hodiny, hodiny na cestách. Jsem kočovník, regulérní kamioňák“ přiznala Dara Rolins. I když neřídí auto, pořád je to hodně únavné.

Zdroj: Instagram

Moc se jí nelíbí, kolik času promarní na cestě z jednoho města do druhého. Například by chtěla trávit tento čas se svou dcerou, ale nemůže.

„Ta směs výčitek mě ničí“ dodala Dara Rolins.

Zdroj: Instagram

Dokonce i když si chce odpočinout od svých koncertů, od své práce, nemůže to udělat, protože má personál, který je na ní závislý.

Zaměstnává pět tanečnic, dva manažery, jednu chůvu, účetní a asistentku. Musí těm lidem platit plat, všichni jsou závislí na příjmech zpěvačky.

Zdroj: Instagram

Také Dara Rolins řekla, že by chtěla v budoucnu vydělávat jako motivační koučka. Podle ní už proběhlo několik podobných výstupů a vše bylo v pořádku.

Share