Hezká starší dcera Ivy Kubelkové se proměnila k nepoznání: Maminka se chlubí svou dcerou a ukázala jí nový účes

Děti jsou téměř vždy velmi podobné svým rodičům, ať už je to postava, nebo tvář nebo charakter. Natálie Jirásková vyrůstá jako kráska, stejně krásná jako její maminka Iva Kubelková. Má krásnou tvář a skvělou postavu. Natálie se navíc nedávno rozhodla změnit účes.

Známá česká modelka Iva Kubelková často zveřejňuje na Instagramu fotky své dcery. A není divu proč, její dcera je opravdová kráska.

Zdroj: Instagram

Natálii Jiráskové je teprve 15 let, ale už nevypadá jako dítě, je to velmi krásná mladá dívka. Proto nyní bude mít její matka těžký úkol, a to udržet touhu dcery učit se, zatímco bude mít hodně mužské pozornosti.

Zdroj: Instagram

Iva Kubelková naposledy zveřejnila fotku své dcery s novým účesem. Pochválila svou dceru, že se rozhodla zkusit něco nového.

Zdroj: Instagram

„Vlastní zkušenost je v životě našich dětí víc, než tisíc našich rad. Krásné rozhodnutí,“ napsala Iva Kubelková na svém Instagramu. Dodala, že svou dceru velmi miluje.

Zdroj: Instagram

Díky své matce Natálie získala jistý počet followerů na Instagramu. Nyní už získává nové fanoušky díky tomu, co zveřejňuje na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

Před časem letěla Natálie Jirásková na dovolenou do Francie se svou kamarádkou. Tam společně udělali spoustu krásných fotek.

Zdroj: Instagram

Na těch fotkách je vidět, že je stejně krásná jako její máma. Má skvělou postavu a také ráda chodí po přehlídkovém mole. Je také modelkou.

Share