Dcery Karla Gotta: jaký život má každá ze čtyř dcer zpěváka

Karel Gott měl za život čtyři dcery. Žen měl požehnaně, ale na rodinu nepomýšlel. Nejprve měl Dominiku a Lucii, se kterými nežil. V roce 2001 se zamiloval až po uši a začal chodit s Ivanou Gottovou. Gott si ji vzal a pořídil si s ní dvě děti: Charlotte Ellu a Nelly Sofii. Právě s nimi zpěvák zažil, co je to opravdová rodina.

Zdroj: kafe.cz

Jeho první dcerou byla Dominika, o které dost dlouho nevěděl. Její maminka to mistrovi prostě nechtěla říci. Poprvé Dominiku spatřil, až kdy měla šest měsíců.

Zdroj: kafe.cz

Lucie je další dcerkou, má zkrátka úplně stejný obličej. Lucii měl Gott s bláznivou fanynkou. Žije docela poklidným životem. Ona pracuje v obchodě a po slávě rozhodně netouží.

Zdroj: kafe.cz

Mladá zdravotní sestřička je jediná, která ho dokázala zkrotit. Nikdo dodnes netuší, jak to udělala. Někteří Ivanku nemají příliš v lásce a tvrdí, že Gotta odstřihla od jeho dospělých dcer.

Zdroj: kafe.cz

Hudební vlastnosti má po tatínkovi Charlotte Ella, která úspěšně nazpívala už dva duety. Vypadá to, že sláva a kamery jí dělají jen dobře a je jasné, že jednou se umělecké činnosti bude věnovat. Na to Charlotte Ella je zvyklá odmala.

Zdroj: kafe.cz

Nelly Sofie působí více plaše, ale je otázkou, zda to tak není jen na oko. Třeba se taky jednou bude věnovat umění, ale na pódia jakoby více patřila Charlotte Ella, která bude jednou jistě velkou hvězdou.

Share