Dítě zmizelo z porodnice: skutečný syn se vrátil k rodičům až po 55 letech

V 60. letech minulého století ve Spojených státech ukradla neznámá osoba dítě přímo z porodnice. Rodiče byli šokováni, ale policie situaci pomohla vyřešit.

Zdroj: positivno.me

Díky jejich úsilí se dítě po nějaké době vrátilo rodičům. Otec a matka na tento hrozný incident téměř zapomněli.

Po 55 letech se však ukázalo, že to nebyl jejich vlastní syn. A jejich skutečné dítě celou tu dobu žilo poblíž!

Pár vzal dítě do své rodiny. Paul nevěděl o složité historii svého dětství, až v deset let uviděl výstřižky z novin. Teprve poté mu rodiče vyprávěli úžasný příběh.

Zdroj: Skvělý rodič

Paul neměl důvod nevěřit svým rodičům, ale od té chvíle se do chlapcovy hlavy vkradly pochybnosti, že jeho rodiče možná udělali chybu a že to není dítě, kterého unesli z porodnice.

Kluk se začal dívat na vzhled mámy, otce a bratra a všiml si, že příbuzní mají světlou kůži a vlasy, a on měl tmavé pleti.

V roce 2012 Paul se rozhodl pro test DNA. Pravda každého překvapila – analýza prokázala, že muž nemá biologický vztah k rodině.

Zdroj: New Scientist

Ale Paul není naštvaný. Podle něj je rodičům velmi vděčný za vynikající vzdělání, které získal.

Policie se dozvěděla o objevu muže, vyšetřování obnovila a novináři z Chicaga WGN začali hledat skutečného Paula. Současně korespondenti tvrdí, že se jim podařilo najít muže v malém městě v Michiganu, kde žije pod jiným jménem.

Zdroj: Zprávy – Aktuálně

Informace o muži nebyly zveřejněny, protože je stále považován za oběť trestného činu. Úředníci FBI ho o incidentu již informovali, zatímco se snaží uvědomit si, co se děje, a rozhodnout se setkat se svou biologickou matkou.

Nebude schopen vidět svého otce, protože zemřel. Přes toto, FBI není v žádném spěchu potvrdit, že osoba z Michiganu je stejný Paul.

Zdroj: Zoom magazin – iPrima

Tato historie je dalším potvrzením, že zázraky jsou vždy s námi.

Share