Dívka tak neměla ráda psa svého přítele, že nařídila chlapci, aby se psa zbavil: Po přemýšlení napsal inzerát, který vyvolal bouřlivou reakci

Zda ten chlap udělal správnou věc, je jen na vás.

Zdroj: ukr.media

Ne všichni lidé milují zvířata. Někdo nemůže žít bez domácích mazlíčků – koček, psů, králíků, želv.

A někdo je nemá rád. Toto je příběh o dívce, která tak neměla ráda psa svého přítele.

Uživatel jedné ze sociálních sítí, který se jmenuje Getzen se rozhodl, že po čtyřech letech vztahu je čas konečně bydlet spolu se svou přítelkyní. Ale neměl tušení, jak moc jeho přítelkyně nenáviděla jeho psa Molly.

Zdroj: i.refresher.sk

Dívka dala Getzenovi ultimátum a požadovala, aby se Molly okamžitě zbavil. V zamyšlení nad tímto problémem umístil Getzen inzerát. Přečtěte si sami, co bylo napsáno v inzerátu.

„Dám zdarma do dobrých rukou.

Moje přítelkyně nemá ráda mého psa Molly. Takže jí musím najít nový domov. Je čistokrevná, z bohaté oblasti a já ji měl 4 roky. Ráda hraje hry. Není moc chytrá. Má dlouhé vlasy, takže vyžaduje pečlivější péči, zejména o nehty. Ale má ráda, když je o ně postaráno.

Celou noc nespí a vydává zvuky, ale spí, když pracuji. Má ráda jíst jen to nejlepší a nejdražší jídlo.

Nikdy vás po dlouhém pracovním dni u dveří nepotká a nikdy vám nedá nezištnou lásku, i když se cítíte špatně. Nekousne, ale může snadno způsobit potíže!

Takže… pokud má někdo zájem o mou třicetiletou, sobeckou, naštvanou dívku, přijďte si ji vyzvednout! Můj pes a já chceme, aby brzy odešla do jiného domu. Ihned!“

Zdroj: krasnapani.cz

Několik dní po oznámení to Getzen aktualizoval a dodal, že dívka byla vrácena chovatelům, tj. jejím rodičům, a on a Molly hledají novou přítelkyni.

Share