Krásná česká modelka Nicole Volfová za pár týdnu porodí svému manželovi Petru Nedvědovi holku Naomi. Pár plánuje svatbu, ale do porodu ji nestihnou.

Zdroj: super.cz
Pár se rozhodl, že spěchat nechce, a kvůli tomu naplánovali svou svatbu trochu později. “Ve finále by si to v těhotenství neužila Nicole, a ani já. Kdyby se naši svatba konala hned po porodu, z toho by nic neměla naši dcerka,” řekl Nedvěd.

Zdroj: extra.cz
Ve dnešní době bývalý hokejista má úplně jiné priority. “Ve dnešní době pro nás nejdůležitější je Naomi. Rádi bychom jí pak zapojili do svatby, takže k tomu dojde nejdřív za 3 roky,” uvedl hokejista.

Zdroj: ahaonline.cz
Přesně tak Nedvěd vidí spolu perfektní svatbu. V jehož životě už bude druhou. První se uskutečnila v roce 2004 v Katedrále sv. Víta na Pražském hradě. Jehož manželkou byla modelka Veronika Vařeková, se kterou měl rozvod v roce 2006.

Zdroj: super.cz