Nové zprávy z nemocnice: Stav Josefa Laufera se zlepšuje

Josef Laufer se dostal do velmi vážných zdravotních potíží v polovině března v tomto roce. Jednalo se o plánovanou operaci srdce, která zpěvákovi a jeho rodině úplně změnila život.

Zdroj: zenysro.cz

Ještě donedávna vypadalo, že Laufer je zdravý a nikdo by ani nepoznal, že se má zdravotní potíže. Po vyšetření u lékaře mu však diagnostikovali defekt síňové přepážky, který by mohl v budoucnu zapříčinit mozkovou či srdeční příhodu.

Proto se zpěvák rozhodl pro operaci, během které mu lékaři měli zavést srdeční katetr. Chirurgický zákrok se ale zkomplikoval a na nějakou dobu se srdce Laufera zastavilo.

Zdroj: super.cz

Umělec byl uveden do umělého spánku a v tomto stavu zůstal dlouhé měsíce. Nyní se v médiích objevila informace, že se Laufer nevzdává a o svůj život statečně bojuje.

Lékaři musí postupovat pomalu. Zpěvák vnímá vše, co se kolem něho děje, a to je dobrý znak pro další léčbu.

Zdroj: stars24.cz

Zdravotnici však nedokáží předpovědět, jak se jeho stav bude vyvíjet. Oporou Lauferovi je jeho dcera Ester, která se o něho stará. Kromě toho pečuje i starší maminku Erenu Greigovou, která se také potýká se zdravotními problémy.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Estre rovněž musí zastupovat otce Josefa Laufera ve pracovních záležitostech. Před operací umělec byl v jenom kole a účinkoval ihned v několika představeních. Kromě toho plánoval koncert a měl si zahrát ve filmu Stáří není pro sraby.

To však už ale nestihl.

Zdroj: instory.cz

Share