„Málem se rozbrečela“: Dominika Gottová přišla na večírek a nečekala, že uslyší tátu

Obyvatelé Česka se po krizi koronaviru už téměř vrátili k běžnému životu. Jistě existují ještě určitá omezení, ale zároveň je již mnoho povoleno, například večírky. Jeden bar v centru metropole tak oslavil své narozeniny, kterých se zúčastnila i Dominika Gottová. Vůbec nečekala a byla velmi překvapená, když během večírku DJ pustil píseň Karla Gotta Být stále mlád.

Dominika Gottová přišla na večírek ve společnosti Petra Krejczyho, byl účastníkem show VyVolení.

Zdroj: Blesk / Marek Pátek

Když přišli, Dominika se spojila se zpěvačkou Andreou Kavildovou a zpěvákem Marianem Vojtkem. Chtěli společně poblahopřát baru k narozeninám.

Stala se však jedna velmi nečekaná událost. Dcera Karla Gotta z nějakého důvodu vypadala smutně.

Zdroj: Blesk / Marek Pátek

„Stále se nemohu vzpamatovat ze smrti Vaška Peigera, svého druhého táty“ vysvětlila svou náladu Dominika Gottová pro Blesk.cz.

Nečekala ale, že během večírku uslyší píseň svého zesnulého otce Být stále mlád. V této situaci se už chtěla rozbrečet.

Zdroj: Blesk

Václav Peiger byl baleťákem a choreografem. Když byla Dominika ještě malá, měl Václav Peiger románek s její maminkou Antonií Zacpalovou, a tak se podílel na její výchově.

Zdroj: Blesk / Marek Pátek

Letos v zimě odjel z Česka do nějaké země v Karibiku, kde chtěl začít nový život. Tam si pronajal byt od své staré české známé.

Zdroj: Blesk / Marek Pátek

Jeho přátelé říkali, že ho v Česku už nic nedrželo, tak všechno prodal a odletěl za oceán.

Údajně byl zdravý a jeho náhlá smrt všechny překvapila. Jeho kamarádka z Dominikánské republiky uvedla, že zemřel v pátek, netušila, že se to může stát.

Zdroj: Blesk / Marek Pátek

Podle jeho známých byl zdravý člověk, nic ho netrápilo, a tak se jeho smrt stala skutečným překvapením.

Majitelka bytu, ve kterém Václav bydlel, uvedla, že v jednu chvíli se mu udělalo špatně, dech se ztěžkl, začal se dusit.

Zdroj: Blesk / Marek Pátek

Zpočátku předpokládala, že jde o infarkt, a proto okamžitě zavolala záchranku. Bohužel se ho ale zachránit nepodařilo, bylo už pozdě.

Share