Důvody, proč žena opravdu nepotřebuje manželství a vztahy

Existuje mýtus, že žena potřebuje více rodinné vazby. Proto by měla vytvářet pohodlí domova, ale manžel zase souhlasí pouze s rodinou a manželstvím.

Zdroj: teawithlemon.com.ua

Není to tak. Tvrzení, že žena souhlasí se vším kvůli manželství a rodinným vazbám, je přebytkem patriarchální společnosti.

Žena potřebuje seberealizaci

Jde o to, že žena si musí najít sama sebe. Ale před 50 lety lidstvo nedovolovalo ženám se plně rozvíjet ve společnosti, musely si vybírat pouze rodinu.

Nyní se svět mění a většina žen není připravena odejít z práce kvůli mužskému přání.

Žena potřebuje děti

Žena chce být matkou a mít děti. Nyní však pro to není nutné založit rodinu.

Nepřítomnost manžela a přítomnost dítěte někdy velmi usnadňují život. Protože mnoho mužů si nechce uvědomit, že rodina je práce dvou, ne hotelem, kde je „all inclusive“, ve kterém můžete klidně sedět na gauči, a kolem vás běhá žena v podobě služebníci.

Žena potřebuje peníze

Naše babičky často žily s muži, protože potřebovaly za něco žít. Koneckonců, jen muž mohl plně pracovat.

Dnes jsou ženy schopny vydělat si vlastní peníze. Nebo se zaměřují na to. Z tohoto důvodu je otázka peněz uzavřena jako základ vztahu.

Existují však neuvěřitelně bohatí muži, pro které jsou ženy připraveny na mnoho věcí. Upřímně řečeno, takové muže lze spočítat na prstech.

Žena potřebuje lásku

Bezpochybně musí žena cítit lásku, péči a něhu. Stejně jako muži. Není však pro to nutné založit rodinu.

Psychologové jsou přesvědčené, že dnes je žena mnohem méně ochotná zavírat oči před špatným zacházením, odpouštět zradu a tolerovat jiné věci, které se dříve nazývaly „moudrost“. Ženy chtějí lásku, nejen mužského pohlaví, aby společnost věřila, že je v pořádku.

Žena dnes nepotřebuje vztah a rodinu v podobě, na kterou jsme zvyklí. Žena potřebuje dobrého partnera, přítele a vášnivého milence.

Zdroj: youtube.com

Ženy potřebují partnera, jehož cílem je také usilovat o vztah, a pro něž jsou rodinné vazby něčím duchovním a cenným, nejen prostorem se servisním personálem. Žena již nepotřebuje rodinu ve své staré podobě.

Share