Eva Burešová je zase sama: „Ano, rozešli jsme se“, přiznala herečka a hvězda seriálu Slunečná

Všichni lidé mají období v životě, kdy nejsou příliš šťastní, když se rozloučí s lidmi, kteří jsou jim blízcí. A i úspěšní, krásní, bohatí a talentovaní mají v životě takové období. Herečka Eva Burešová je opět sama. Prozradila o svém rozchodu s Matyášem Adamcem pro novináře Expres.cz.

Byl tento pár tak silně ovlivněn karanténou, když nebyli spolu? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět.

Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Eva Burešová většinu karantény strávila za Prahou, kde žila bez svého již bývalého přítele Matyáše Adamce.

A teď přišel čas, hvězda seriálu Slunečná přiznala, že je zase sama.

Zdroj: Instagram

„Ano, rozešli jsme se. Už je to delší dobu“ řekla Eva Burešová pro Expres.cz. Celou dobu se snažila utajit informace o rozchodu.

Zdroj: Instagram

Prozradila, že se navzájem neurazili a že se nic strašného nestalo, ale prostě už spolu nechtěli být.

Zdroj: FTV Prima

Podle ní to bylo jejich společné rozhodnutí. Nyní každý z nich jde dál svou vlastní cestou, jejich vztah je již v minulosti.

Zdroj: Profimedia.cz

Eva Burešová a Matyáš Adamec se potkali během takzvaného projektu Roztančené divadlo. Byli několik měsíců tanečním párem a měli k sobě určité emoce. Poté začali randit.

Zdroj: Instagram

„Konečně jsem poznala člověka, vedle kterého můžu být stoprocentně sama sebou bez toho, aniž by mě nějak odsuzoval“ přiznala ještě před časem Eva Burešová.

Zdroj: Instagram

Tehdy byla opravdu zamilovaná. Možná by se někomu jejich láska mohla zdát platonická, protože za celou dobu jejich vztahu spolu ani nezačali žít.

Zdroj: Instagram

Možná byla zdrženlivá a nikam nespěchala kvůli svému synovi, kterému jsou teprve tři roky.

Nathaniel Adam Salvatore Krásný se narodil 20. června 2017. Jeho otcem je hudebník Michael Krásný. Hudebník opustil rodinu, když jejich synovi bylo teprve půl roku.

Share