Farmář obarvil svého psa: Veřejnost byla pobouřena

Jaká opatření byste přijali, abyste zachránili úrodu před drzými opicemi, které chtějí se přiživit z vaší zahradky? Farmář z Indie udělal něco velmi neobvyklého, a proto ho někdo chválí a někdo mu nadává.

Zdroj: mur.tv

Proč? Nyní to zjistíte!

Jednou si obyvatel vesnice Shivamogga (Karnataka, Indie) všiml, že jeho úroda byla ničena katastrofickým rychlým tempem.

Nejen neustálé z důvodu deště a sucha, ale také nesnesitelní „hosté“ mají ve zvyku kazit jídlo. Unavený jejich napadení si farmář uvědomil, že je čas něco učinit.

Zdroj: mur.tv

Nejprve se obrátil na sousedy, aby zjistil, co dělají s opicemi.

Ukázalo se, že metody každého jsou odlišné, ale velmi účinné. Jeden z farmářů tedy používá vycpaninu, která vypadá jako tygr. Náš hrdina se rozhodl, že to stojí za vyzkoušení, a opravdu „tygr“ na chvíli vystrašil dav primátů.

Ale brzy si muž uvědomil, že to nestačí. Od jiného farmáře se dozvěděl o zvukových efektech, které také hodně pomáhají v podobné situaci.

Výše uvedené metody však očividně nepřinesly očekávaný výsledek, takže zemědělec přešel k zásadnějším opatřením. Právě se rozhodl… obarvit svého psa! Ano, zní to opravdu divně, ale přesně to udělal hrdina příběhu.

Zdroj: mur.tv

Koupil si barvivo, které nebylo příliš toxické, a nakreslil na psí srst pruhy. Poté se pes začal podobat tygrovi, který běžel a velmi aktivně vyděsil nezvané hosty. Barva podle muže zůstává na srsti přesně jeden měsíc, poté je třeba postup opakovat.

Je třeba poznamenat, že někdo souhlasil s neobvyklým nápadem farmáře, zatímco někdo to považoval za krutost vůči zvířeti. Podobný nápad mezitím zasáhl i majitele čínské kavárny.

Zdroj: mur.tv

Rozhodli se upozornit na svůj podnik a psy obarvili tak, aby připomínali pandy.

Na rozdíl od farmáře myšlenka majitelů kaváren selhala. Veřejnost byla pobouřena a požadovala, aby už nikdy neobarvovali psy, zejména pro marketingové účely.

Majitelé přiznali svou chybu a slíbili, že se v budoucnosti už nestane!

Share