Gabriela Koukalová chystá rozvod se svým manželem Petrem: Dvojnásobná mistryně světa prozradila, že se se svým partnerem rozešla ještě před několika měsíci a rozvod je pouze formalita

Před čtyřmi lety se biatlonistka Gabriela Koukalová provdala za svého manžela Petra. Na začátku bylo všechno v pořádku, byli harmonickým párem, byla mezi nimi upřímná láska. To už ale skončilo a manželé se připravují na rozvod.

„Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní,“ vysvětlila Gabriela Koukalová.

Zdroj: Facebook

Dvojnásobná mistryně světa prozradila, že se se svým partnerem rozešla ještě před několika měsíci. Nyní jim zbývá dokončit tento proces na oficiální úrovni. Podle ní je to jen formalita.

Zdroj: Instagram

Gabriela Koukalová se už delší dobu neobjevila na veřejnosti spolu se svým stále ještě manželem badmintonistou Petrem Koukalem.

Během své poslední dovolené na Maledivách také odpočívala bez něj. Tehdy také potěšila fanoušky svými krásnými a odvážnými fotkami na sociálních sítích.

Zdroj: Mária Rušinová (Blesk)

Teď se rozhodla říct pravdu o jejich rozchodu. Vysvětlila, že každý z nich si představoval společný život jinak.

Podle něj to na začátku vztahu nepochopili, protože spolu kvůli nabitému sportovnímu rozvrhu nežili. Alespoň to nazývá jedním z důvodů.

Zdroj: Archiv deníku Sport

V každém případě to ale Gabriela Koukalová vnímá jako velkou životní zkušenost. Také ona říká, že v jejich vztahu bylo hodně příjemných chvil a ráda na to vzpomíná.

Doufá také, že až skončí rozvod, budou moci dál komunikovat jako přátelé. Alespoň se teď rozcházejí jako kamarádi.

Zdroj: Instagram

Pro portál Blesk se k jejich rozvodu vyjádřil i Petr Koukal. Ten rozchod potvrdil, řekl, že spolu nadále komunikují jako kamarádi a poděkoval všem, kteří jim rozuměli.

Zdroj: Dominik Bakeš (Sport)

Vzali se v roce 2016, jejich svatební den byl pátek třináctého. Někteří lidé již předpokládají, že kvůli datu ze svatby se jejich manželství ukázalo jako takové a přesně tak skončilo.

Psali jsme: Laufert nehrál ve filmu Rozmarné léto: Proč si Menzel obsadil sám sebe

Share