Petr Čtvrtníček přišel o otce: hercův táta byl nakažený koronavirem

Otec komika Petra Čtvrtníčka podlehl koronaviru. Dlouhodobě také trpěl cukrovkou. Petr se také covidem nakazil, ale nemoc překonal a kvůli obavám o otce se ihned izoloval.

Zdroj: msn.com

Čtvrtníčkův otec byl velkým fanouškem svého syna a byl na každé jeho premiéře. Nyní to herec bude muset zvládat bez něj. Dle informací v médiích Petrů tatínek zemřel v důsledku zhoršení zdravotního stavu po nákaze koronavirem.

Zdroj: denik.cz

U Čtvrtníčka nemoc měla těžší průběh kvůli cukrovce, která je považovaná za jeden z rizikových faktorů. Když u herce byl koronavirus potvrzen, rozhodl se ihned otce vůbec nekontaktovat.

Jak uvádí zdroj z okolí Čtvrtníčka, Petr nechtěl otce nakazit, a proto zpráva o smrti blízkého člověka ho silně zasáhla.

Zdroj: cnn.iprima.cz

Petr se kvůli zhoršujícímu stavu byl hospitalizován do nemocnice a tvrdí, že se mu zdálo, že se topí v sudu. Měl velké problémy s dýcháním. Následně dodal, že příznaky nákazy měl ještě před tím, než se u něj covid-19 potvrdil.

Zdroj: cestovatelskestredy.cz

„Vím, že jsem byl unavený, což jsem přičítal práci. Nebylo toho málo,“ uvedl herec, který kritizuje odpůrce vládních opatření.

Zdroj: aktualne.cz

Share