5 tisíc korun zlepší jeho rozpočet a kritici ho vůbec nezajímají: Herec Luděk Sobota je rád, že dostane jednorázový příspěvek pro důchodce

Mnozí čeští diváci mají rádi herce a baviče Luděka Sobotu. Za svůj život hrál mnoho rolí a natočil mnoho filmů. Proto zjevně nepatří k těm důchodcům, kteří nemají dostatek peněz na živobytí. Přitom nepatří ani k těm lidem, kteří by kritizovali rozhodnutí vlády vyplatit důchodcům jednorázový příspěvek 5 tisíc korun. Naopak je velmi rád, že tento bonus dostane také.

Novináři redakce eXtra.cz položili herci několik otázek. Ptali se ho na jednorázový příspěvek pro důchodce ve výši 5 tisíc korun.

Zdroj: Petr Hloušek, Právo

„Určitě je to dobře, že to dostaneme. Samozřejmě to uvítám, protože se mě to týká. Že bych proti tomu něco měl, to v žádném případě,“ odpověděl Luděk Sobota pro eXtra.cz.

Zdroj: Aha! – Martin Pekárek

Podle něj by tyto peníze mohly výrazně zlepšit jeho rozpočet. O to více by tyto peníze mohly dobře pomoci dalším důchodcům, kteří žijí chudší než on.

Herce vůbec nezajímají kritici, kteří tvrdí, že tímto způsobem chce premiér Andrej Babiš údajně koupit voliče před příštími volbami.

Zdroj: herminapress.cz, ČT, TV Nova

Podle něj je mu úplně jedno, kdo a co o tom mluví. Říká, že v této situaci jsou pro něj důležité jen peníze a to, že je dostane. Peníze nejsou nikdy zbytečné.

Zdroj: Repro, Právo

Možná by si někteří Češi mohli myslet, že takový herec a režisér si za svůj život vydělal dost a teď vůbec nepotřebuje pomoc. Ale není to tak úplně pravda.

„Že bych extrémně vydělával peníze, to bych neřekl,“ dodal Luděk Sobota pro eXtra.cz.

Zdroj: Aha! – Karel Kopáč a Ladislav Křivan

Prozradil, že nedávno hrál ve filmu Stáří není pro sraby. To mu umožnilo trochu vydělat. Podle něj mu nyní tyto vydělané peníze umožňují na chvíli chodit na procházky a ne chodit každý den do práce.

Zdroj: abl

Herci je už 77 let, ale stále pracuje. Možná už není tak aktivní jako dřív, ale stále hraje.

Share