Herečka Jana Paulová při natáčení spadla z koně. Skončila v nemocnici

To byla rychlost! Při natáčení nového filmu Ženská pomsta kůň vyhodil herečku Janu Paulovu ze sedla. Zranění bylo tak vážné, že Jana hned potřebovala odjet do nemocnice.

Zdroj:blesk.cz

Stalo se tak pravděpodobně kvůli tomu, že dynamické scény s koněm se točily už na konci dne. Scény se tak mimo Paulové zúčastnily Eva Vejmělková a Mahulena Bočanová.

Herečky několikrát opakovaly konkrétní repliky podle pokynu režiséra a při poslední scéně Jana Paulová nešťastně svezla z koně a spadla.

Zdroj:rozhlas.cz

„Janka perfektně jezdí na koni, ale já jsem po ní chtěl, aby zahrála, že její filmová Karla vysedá na koně poprvé v životě a chytí se ho ze strachu kolem šíje.

Zdroj:idnes.cz

Nikdo z nás si v té chvíli neuvědomil, že v téhle pozici se stává kůň neovladatelný. A také se stal,“ komentoval situaci režisér Dušan Rapoš.

Zdroj:rf-hobby.cz

Kůň okamžitě skočil do jámy a přibrzdil a Jana vyletěla ze sedla. Celý tým se lekl a odvezl tak Paulovou do nemocnice, kde podle slov Rapoše objevení oblíbené herečky udělalo ze obyčejného pracovního dne lékařů velký svátek.

Zdroj:wikifeet.com

„Naštěstí se nic vážného nestalo a Janka to zvládla s noblesou sobě vlastní,“ uzavřel režisér komedie, kterou byste mohli sledovat v kinech již od zítřka.

Share